Virtuviniai

Jūs ieškote virtuvės baldai?

parašė , 2012-12-18 13:23

Yra apskritai vieno bendro siūlo, kuris valdo kriterijus Virtuvės baldai. Tai turi būti patraukliai funkcinis. Beveik bet kas gali panaudoti papildomą laikymą ar dirbti erdvė virtuvėje. Todėl, jei vienas baldas gali atitikti dvejopą paskirtį, tai yra turbūt protingas pirkinys.

Apsipirkdamas baldams, jūsų virtuvei, jūs norite nupirkti dalykus, kurie yra ilgalaikiai, praktiniai, patrauklūs, ir multi – funkcinis. Pietų komplektas yra dažnai panaudotas dalykas, tokiu būdu jis turi būti gerai konstruotas su patogiomis kėdėmis. Prieš bet kokio baldo pirkimą, jūs turite būti įsitikinęs, kad tai tiks erdvėje, kurią jūs turite. Taip pat svarbu, kad jūs liekate savo biudžeto viduje. Užimdamas laiką, kad padarytų kažkoks palyginimo apsipirkimas įgalins jus surasti geriausias kainas stiliaus baldai, kurių jūs trokštate.

Virtuviniai baldai sutvarko diapazoną nuo kaimiečio į šiuolaikinį. Jūsų Virtuvės baldai dydis vaidins gyvybinį vaidmenį nustatyme stiliaus, kurio jūs puošiate. Didelės kaimiškos dalys turi būti didelėje virtuvėje. Šiuolaikinis ir tradicinis stilius mediniai stalai keičiasi labai dydžiu. Jūs galite lengvai manyti, kad medinis stalas ir įvairios kitos atitikimo dalys Virtuvės baldai tokios kaip bufetas, pusės valdyba, kepėjo stovas, ar narvelis atitinka jūsų stalą. Ištęsimas ar lašo lapo stalai yra puikūs mažoms virtuvėms.

Šiuolaikiniai stiliaus stalai tokie kaip bistro stilius, baro aukščio projektas, ir baro alinės stalas yra palyginti nauji projektai, kurie yra idealūs mažoms virtuvėms. Daug projektų apima kažkokią papildomą talpą tokią kaip stovas vyno buteliams ir laikymas stiklinėms. Virtuvinės salos, kurios funkcionuoja kaip workspace ir pietų erdvė yra ganėtinai populiarios tarp bendros nuosavybės savininkų ir jaunam vienetų žaidimui ar poroms, gyvenančioms mažuose butuose.

Jūs galite sumaišyti įvairius baldai stilius, kad sukurtumėte funkcinę ir patrauklią virtuvę. Retro virtuvinis baro alinės stalas galėjo efektyviai būti įtrauktas į šiuolaikinę stiliaus virtuvę. Espreso nudažyti baldai yra populiarus pasirinkimas šiuolaikinei alkoholiniai gėrimai. Virtuvė yra rajonas, kuris turi būti funkcinis. Jūs nenorite netekti funkcijos madai, ir jūs tikrai neturite į.

Virtuviniai baldų pasirinkimai

parašė , 2012-12-13 09:38

Yra daug Virtuvės baldai įvairių rūšių, kad svarstytų, kada jūs aprūpinate naujus namus. Svarbus yra pusryčių jaukaus kampelio komplektas, bet yra kitų. Virtuviniai salos baldai ir virtuviniai laikymo baldai yra kitos baldų klasės, kad išsirinktų iš.

Pusryčių jaukaus kampelio komplektas yra svarbiausias virtuvinis baldų pasirinkimas todėl, kad tai yra, kur jūsų šeima rinksis daugumai valgių ir kur net jūsų svečiai prisijungs prie jūsų. Be to, pusryčių stalas ir kėdės yra didžiausias komplektas baldų kambaryje, tokiu būdu tai yra, kur akis bus natūraliai nupiešta. Jūs norite, kad stalas būtų taip didelis, kadangi tai gali galbūt būti ir vis dar tikti erdvėje, jūs turite. Net jei jūsų šeima yra maža dabar, daiktai gali pasikeisti ateityje, ir jūs esate įsitikinęs, kad turėsite svečius, tokiu būdu jūs norite taip didelio stalo, kaip yra praktinis. Įsitikinkite, kad paliktumėte pakankamai kambario dėl kėdžių ar suolų, kurie bus įtraukti ir lauke tarp stalo ir sienų krašto. Taip pat, parinkite stalo formą, kuri tinka kambariui. Pavyzdžiui, jei pusryčių jaukus kampelis yra apvalus ar aštuonkampis formoje, apvalus stalas būtų geresnis naudojimas erdvės negu stačiakampis ar pakeltų tokį kvadratu.

Virtuvės baldai apima kažką nuo indaujos į stelažo vienetą. Ši virtuvinių baldų įvairovė yra paprastai tiktai naudojama virtuvėse su daug erdvės. Daugumos pusryčių jaukių kampelių neturės kambario papildomiems baldams po to, kai jūs įdėsite stalą ir kėdes. Indauja yra plonas baldas, kuris sėdi mažiau kaip dvi pėdos iš sienos. Tai paprastai turi vieną ar du kabinetus ir seriją stalčių laikymui. Stalo aptiesalai ir porcelianas yra bendriausi daiktai, aprūpinti ten. Kita populiari laikymo baldų dalis yra sandėliuko kabinetas. Jei jūs nesate gana laimingas turėti pasivaikščiojimą sandėliuke ar drabužinėje, kad panaudotumėte, tai sandėliuko kabinetai yra didelis pridėjimas. Gali atrodyti, kad jie užima daug kambario, bet tai verta to. Jei jūs panaudosite reguliarius kabinetus, kad sukauptumėte jūsų manufaktūros prekes ir konservuotas prekes, tai bus daug išeikvotos erdvės kadangi jūs negalite pamatyti pro pirmas kelias eiles normaliuose vyriausybės vadovo neoficialiuose patarėjuose. Sandėliukai turės lentynas, kurios yra mažiau gilios, ar tai atvyksta įrengta lentynomis ant volų, tokiu būdu jūs galite ištraukti kiekvieną lentyną kaip stalčius.

Virtuvės baldai gali taip pat svarstyti baldų klasėje todėl, kad daug žmonių naudoja salą, kad padvigubėtų kaip pusryčių baras. Jei jūs turite galimybę suprojektuoti jūsų salą, tai pabandykite gauti priešingą viršūnę tęstis lauke toliau negu kabinetas apačioje, tokiu būdu prekystalis yra patogus, kad sėdėtų. Be to, pabandykite turėti išorinį prekystalio kraštą, sėdi aukščiau negu likusi dalis salos paviršiaus. Tai turi įsitikinti, kad nėra jokio pikto užteršimo tarp parengtų ir nepasiruošusių maistų. Sėdimos vietos pusryčių bare labiausiai tikėtina bus taburetės. Taburetės su nugaromis yra patogesnės, bet sunkesnės, tokiu būdu jūs turite pasverti tą pasirinkimą prieš rinkimąsi. Kita naudinga užuomina turi įsitikinti, kad yra Sekso prekės tarp taburetės vietos ir prekystalio pagrindo viršūnės, kad žmonės nebūtų šliuksėti tarp.