Nuolatinio nagų lakavimo vadovas

parašė , 2022-09-02 17:21

Daugumai moterų beveik neįmanoma rasti laiko ir lėšų dažniems apsilankymams salone. Vietoj to daugelis renkasi namų priemones, kurias pasitelkia patys, ir stengiasi prižiūrėti savo išvaizdą. Nuolatinis nagų lakavimas yra vienas iš tokių būdų, kuris išpopuliarėjo tarp taupių mados mėgėjų, norinčių sutaupyti pinigų ir visada išlaikyti puikią nagų išvaizdą. Turėdami vos kelis buities reikmenis, galite pasidaryti "pasidaryk pats" sistemą, kuri leis jums nuolat lakuoti nagus, kai tik panorėsite. Tai netgi galite panaudoti kaip puikią galimybę eksperimentuoti su nestandartinėmis spalvomis, kurios jums netiktų įprastame salone. Tačiau prieš pradėdami kurti asmeninį "pasidaryk pats" nagų lakavimo rinkinį, perskaitykite šiuos naudingus patarimus, kaip tai padaryti teisingai…Ilgalaikis lakavimas ir eksperto patarimai.

Bazinis sluoksnis

LakavimasPirmasis jūsų naminio nagų lako sluoksnis yra pagrindas, kuris tepamas ant viso nago paviršiaus. Tai galima padaryti įpilant nedidelį kiekį atitinkamos bazinės spalvos į nedidelį dubenėlį, tada kiekvieną pirštą panardinant į dubenėlį ir lengvai įtrinant bazinį sluoksnį į nagą. Pagrindo sluoksnis naudojamas tam, kad spalvotas sluoksnis ilgiau išsilaikytų, apsaugotų nagus nuo dėmių ir pagerintų spalvoto sluoksnio sukibimą. Priklausomai nuo spalvoto lako spalvos, galite naudoti spalvotą arba bespalvį pagrindą. Bazinį sluoksnį taip pat galima naudoti kaip atskirą spalvą. Jei nuspręsite jį naudoti tokiu būdu, būtinai užtepkite storą sluoksnį, kad užtikrintumėte tolygų padengimą ir išvengtumėte dėmių.

Spalvotas sluoksnis

Spalvotasis sluoksnis tepamas ant nago, kai bazinis sluoksnis išdžiūsta. Tam galite naudoti spalvotą laką arba spalvotą laką. Naudojant spalvotą laką manikiūras bus storesnis, blizgus, o naudojant spalvotą laką – plonesnis, skaidresnis. Jei naudojate spalvotą laką, tepkite jį ant nago taip pat, kaip ir pagrindinį laką, ir leiskite jam visiškai išdžiūti prieš tepdami viršutinį laką. Jei naudojate spalvotą laką, tepkite jį ant nago taip, kaip lakuotumėte pirštus.

Viršutinis sluoksnis

Viršutinį sluoksnį galima tepti naudojant įprastą viršutinį sluoksnį arba itin storą viršutinį sluoksnį. Kadangi viršutinis sluoksnis yra paskutinis jūsų naminio nagų lako sluoksnis, galite naudoti šiek tiek sunkesnį sluoksnį ir vis tiek pasiekti gražią apdailą. Viršutinis sluoksnis tepamas siekiant apsaugoti nagus nuo pažeidimų ir dėmių, taip pat suteikti blizgesio. Kaip ir spalvotąjį sluoksnį, galite naudoti įprastą viršutinį sluoksnį arba itin storą viršutinį sluoksnį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *