Horizontalių žaliuzių montavimo strategijos

parašė , 2022-11-14 18:27

Kokie yra horizontalių žaliuzių įrengimo privalumai?

Horizontaliosios žaliuzės labai efektyviai blokuoja triukšmą ir šviesą, todėl yra puiki investicija tiek namų savininkams, tiek nuomininkams. Skirtingai nei užuolaidas, jas lengva valdyti, nereikia lyginti ir jos suteikia elegantišką, modernią estetiką. Jei triukšmas nėra pagrindinė problema, galite netgi pasirinkti stilių su UV spinduliams atspariu audiniu, kuris apsaugos jūsų kambarį nuo kenksmingų UV spindulių. Nors užuolaidos užtikrina privatumą ir šviesos kontrolę, jos nelabai gerai izoliuoja garsą. Jei ieškote efektyvaus būdo, kaip užgožti nepageidaujamą triukšmą neaukojant natūralios šviesos, horizontalios žaliuzės yra puikus sprendimas. Plačiau: https://www.solemlux.lt čia.

Garso izoliacija naudojant horizontalias žaliuzes

RoletaiMontuodami horizontalias žaliuzes, kad sumažintumėte triukšmą, norėsite atsižvelgti į kelis kintamuosius. Pirma, siena, prie kurios stovi langas, turės įtakos garsui, sklindančiam į jūsų namus. Pavyzdžiui, jei siena yra betoninė, garsas sumažės maždaug 20 decibelų. Tačiau jei siena pagaminta iš garso plokštės, triukšmas sumažės vos 10 decibelų. Atsižvelgdami į tai, jei turite betoninę sieną, prie kurios yra jūsų langai, horizontalias žaliuzes norėsite pastatyti tiesiai ant sienos, kad jos padėtų sumažinti į jūsų namus sklindantį triukšmą. Jei jūsų siena yra iš garso plokščių, horizontalias žaliuzes galite pastatyti keliais centimetrais toliau nuo betono, nes jos vis tiek padės sumažinti triukšmą.

Dvipusių putplasčio plokščių su horizontaliomis žaliuzėmis montavimas

Jei norite sumažinti į namus sklindantį garsą 40 decibelų, kartu su horizontaliomis žaliuzėmis galite sumontuoti dvipuses putplasčio plokštes. Nors dėl to padidės svoris, tai taip pat užtikrins papildomą garso izoliaciją. Norėdami įrengti, tiesiog įstumkite horizontalias žaliuzes į vietą ir tada tarp žaliuzių iš vidaus ir paties lango iš išorės įstumkite dvipusio putplasčio plokštes. Taip žaliuzės gerai priglus prie lango ir vėjas jų neleis barškėti. Turėkite omenyje, kad pasirinkę montuoti dvipusio putplasčio plokštes, taip pat turėsite sumontuoti bent centimetro skersmens strypą, kad plokštės liktų savo vietoje. Arba galite sumontuoti plokštes žaliuzių išorėje be strypelio, tačiau turėsite būti atsargūs valdydami ir valydami žaliuzes, nes putplastis bus labai sunkus. Daugiau info: https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/horizontalios-zaliuzes puslapyje.

Akustinių plokščių naudojimas su horizontaliomis žaliuzėmis

Akustinės plokštės yra specialiai sukurtos taip, kad sumažintų į jūsų namus sklindantį garsą, todėl jos yra puikus priedas prie bet kokių namų, kuriuose nuolat girdimas eismo triukšmas arba triukšmingi kaimynai. Jų būna įvairių spalvų ir raštų, jas galima integruoti su horizontaliomis žaliuzėmis ir sukurti vientisą vaizdą. Montuodami akustines plokštes su horizontaliomis žaliuzėmis, įsitikinkite, kad plokštės tvirtinamos tiesiai ant sienos, nes pakabintos kelių centimetrų atstumu jos mažiau veiksmingos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *