Fasadinių pastolių statymo žingsnis po žingsnio vadovas

parašė , 2022-08-09 16:17

Fasado darbaiDirbdami statybų aikštelėje statybininkai gali susidurti su įvairiais pavojais. Kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų ir darbuotojai būtų saugūs, projekto savininkai ir statybvietės vadovai turi įdiegti saugos protokolus. Siekiant sumažinti riziką susižaloti darbininkus ar praeivius, daugelyje statybos projektų fasadų konstrukcijoms montuoti naudojami pastoliai. Fasadiniai pastoliai yra svarbi priemonė, padedanti pasiekti aukštas konstrukcijas, pavyzdžiui, sienas ar pastatus, nerizikuojant. Jie turi daug privalumų, dėl kurių juos verta naudoti kiekviename statybos darbe, kur yra tikimybė, kad darbuotojas gali susižeisti arba nukristi iš aukščio. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip naudingai panaudoti pastolius bet kokiame fasadinės konstrukcijos projekte. Net jei niekada anksčiau su jais nedirbote, čia rasite visą reikiamą informaciją. Plačiau: tspastoliai.lt/produkto-kategorija/fasadiniai-pastoliai-p70 puslapyje.

Kas yra fasadiniai pastoliai?

Fasadiniai pastoliai – tai pastolių tipas, naudojamas pastatui statyti iš išorės. Paprastai jie naudojami pastatams su aukštomis sienomis arba fasadais, nors gali būti naudojami bet kokiam aukštuminiam statiniui. Fasadiniai pastoliai naudojami darbininkams ir medžiagoms palaikyti statant balkonus, langus ar sienas, kurios yra per aukštos, kad jas būtų galima saugiai pasiekti kopėčiomis. Fasadiniai pastoliai dažnai būna moduliniai, todėl juos galima greitai sumontuoti, prireikus perkelti, o baigus darbą – lengvai nuimti. Tvirtas sukibimas – kokybiški pastoliai.

Kodėl fasadų statybai reikia naudoti pastolius?

Pastolių statymas fasado statybos projektui yra labai rekomenduojama procedūra. Jie naudojami fasadui paremti, kol vyksta statybos darbai. – Lengvesnis pastatymas ir išmontavimas. Prieš pradedant statybas, pastoliai surenkami ir pastatomi statinio išorėje. Tai reiškia, kad į pačią konstrukciją patekti beveik nereikia. Baigus statybą, pastoliai vėl nuimami. – Jokio pavojaus sugadinti. Montuojant pastolius konstrukcijos išorėje, beveik nėra rizikos juos sugadinti. Tiesą sakant, lyginant su pastolių montavimu viduje, daug lengviau išvengti konstrukcijos sugadinimo, kai pastoliai montuojami išorėje. Tai ypač svarbu, jei statinys yra įtrauktas į paveldo sąrašą arba turi kokią nors istorinę reikšmę.

Į ką atkreipti dėmesį prieš montuojant fasadinius pastolius

Prieš pradėdami statybas turite nepamiršti kai kurių dalykų. Įgyvendinkite šiuos patarimus ir galėsite saugiai naudoti pastolius. – Plotas, kuriame planuojate statyti pastolius, turi būti pakankamai platus, kad tilptų pastoliai. Tai būtina siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą. – Pastolių aukštis nuo žemės paviršiaus turi būti ne didesnis kaip 6 metrai. Tai būtina, kad nepažeistumėte sveikatos ir saugos taisyklių. – Pastoliai turi būti pakankamai toli nuo kitų statinių. Tai būtina, kad būtų išvengta sužalojimų žemės drebėjimo atveju. – Pastoliai turi būti pastatyti pakankamai toli nuo elektros linijų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *