5 geriausi belaidžio interneto teikėjai kiekvienam biudžetui

parašė , 2022-07-11 23:35

Splius internetasKai norite prijungti namus prie interneto, tikriausiai negalvojate apie techninius dalykus. Jūs tiesiog norite, kad kažkas veiktų ir būtų įperkamas. Jei esate kaip dauguma žmonių, tikriausiai pasirinksite pirmą į galvą atėjusį variantą – kavinių tinklus ar kaimynines užeigas, o ne aukštesnės klasės paslaugų teikėją. Tačiau jei interneto ryšys jums rūpi tiek pat, kiek ir visa kita gyvenime, to gali nepakakti. Štai kur tinkamas belaidžio interneto tiekėjas. Geriausios galimybės tiems, kurie teikia pirmenybę ryšiui, o ne viskam kitam, yra labiau techninės nei akivaizdžios. Norėdami sužinoti, kuris belaidžio interneto paslaugų teikėjas jums tinka, toliau skaitykite mūsų išsamų vadovą…splius.lt ir kiti tiekėjai yra gerai žinomi rinkoje.

Kaip renkamės geriausius belaidžio interneto paslaugų teikėjus

Šiame straipsnyje išnagrinėjome visų belaidžio plačiajuosčio ryšio paslaugų teikėjų Jungtinėje Karalystėje interneto našumą. Tada palyginome rezultatus tarpusavyje, kad galėtume padėti jums nuspręsti, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tačiau žiūrėjome ne tik į tai, kaip veikė laboratorijoje. Pavyzdžiui, tikrinome, kiek patikima paslauga buvo teikiama realiomis sąlygomis, pavyzdžiui, kaip dažnai ji buvo pasiekiama. Taip pat žiūrėjome, kiek prietaisų vienu metu galima prijungti prie plano ir kiek galima prijungti nematuojamų prietaisų, pavyzdžiui, nešiojamųjų ar planšetinių kompiuterių. Yra daug belaidžio ryšio tiekėjų, todėl gali būti sunku išsirinkti geriausią. Kad būtų lengviau, straipsnį suskirstėme pagal biudžetą, paslaugų teikėjo tipą ir kt. Prieš rinkdamiesi belaidžio ryšio planą, pirmiausia būtinai perskaitykite šį straipsnį.

Kas yra geras belaidžio interneto teikėjas?

Vertindami belaidžio interneto paslaugų teikėjus atsižvelgėme į daugybę veiksnių. Norėjome išsiaiškinti, kurie iš jų teikia pirmenybę patikimumui, turi plačią aprėptį ir siūlo konkurencingą kainą. Taip pat žiūrėjome, kaip lengva prisijungti, kiek įrenginių galime prijungti vienu metu ir kiek neapskaitomų įrenginių, pavyzdžiui, nešiojamųjų ar planšetinių kompiuterių, galime prijungti.

Kiek kainuoja prisijungti prie interneto?

Dauguma belaidžio ryšio paslaugų teikėjų už prisijungimą prie interneto ima nustatytą mokestį. Apžvelgėme pigiausius, brangiausius ir vidutinius turimus planus.

Kurį paslaugų teikėją turėtumėte pasirinkti dėl aprėpties ir greičio

Dažnai mažiau akivaizdu nei geriausias belaidžio interneto paslaugų teikėjas yra geriausias belaidžio interneto planas. Juk belaidžio interneto planai yra tarsi automobilio pirkimas – negalite atskirai pasirinkti geriausio variklio. Dėl šios priežasties išnagrinėjome kiekvieno turimo belaidžio interneto plano aprėptį ir greitį – ne tik pigiausių. Nagrinėjome, kiek duomenų galite gauti kiekvieną mėnesį, naudodami skirtingus greičius, ir palyginome juos su geriausiais turimais namų plačiajuosčio ryšio planais. Plačiau: https://splius.lt/bevielis-internetas puslapyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *