Aš galiu gauti paskolą su kredito rezultatu po 600?

parašė , 2012-11-23 15:12

Yra daug žmonių mūsų šalyje, kurie turi kredito rezultatą po 600 ir yra daug priežasčių kodėl. Du žmonės su tuo pačiu kredito rezultatu gali turėti visiškai skirtingas perspektyvas kai prieita prie skolinimosi. Šis straipsnis padės jums suprasti, jei jūs esate padorus kandidatas į paskolą, net jei jūsų rezultatas yra 600 ar žemiau.

Praeikime kelis pavyzdžius.

Asmuo – George Hello. George turi kredito rezultatą 595 ir neša aukštus balansus ant jo kreditinių kortelių. Jis turi dvi kreditines korteles, ir jo kredito ribos prideda iki 30.000$. Jis šiuo metu naudoja 27.000$ tų ribų vertę. Jis daro laiku užmokesčius dabar, bet kovojo padaryti laiku užmokesčius praeityje.
George nepadarė vėlyvo užmokesčio ant savo apsisukančių pranešimų po 12 mėnesių.

Asmuo B – Whitney

Whitney turi kredito rezultatą 603. Ji turėjo papratimą turėti kreditinę kortelę, bet buvo nelengvai, atsiskaitydama su tuo. Ji leido tai ištraukti maxed ir liovėsi daryti užmokesčius. Kortelės pranešimas buvo uždarytas, ir ją nusiuntė į kolekcijas.

Asmuo C – Carlos Hello. Carlos turi kredito rezultatą 589. Jis iš tikrųjų turėjo papratimą kovoti užmokėti jo sąskaitas laiku. Iš tikrųjų, jo kreditas buvo užbaigta netvarka. Jis turi daug menkinančių dalykų ant savo kredito, apimdamas nuosavybės susigrąžinimą.

Po praėjusių 18 mėnesių, Carlos susiprotėjo. Jis turi vieną kreditinę kortelę su 1.000$ riba. Reta jo turėti daugiau kaip 100$ ant tos kortelės, ir jis daro savo kortelės užmokestį laiku. Dauguma mėnesių, jis atsiskaito su tuo visiškai. Jis nepadarė vėlyvo užmokesčio po tų 18 mėnesių.

Išvados

Šiame pavyzdyje, Carlos turi labiausiai purviną kredito istoriją. Tačiau, jis yra geriausias kandidatas šiuo momentu į paskolą.

Jei George įeina į banką, jie ketina norėti žinoti, kodėl jis turi tiek daug pinigų ant kredito kortelių. Kadangi jis padarė baisų darbą, valdantį kreditą, kurį jis jau turi, bankas neketina norėti išplėsti jį daugiau.

Whitney yra baisus pavojus todėl, kad ji nemoka savo sąskaitų. Ji nesusiprotėjo dar, tokiu būdu ji neturi jokios galimybės gauti paskolą.

Carlos turi iš tikrųjų gerą galimybę todėl, kad jis nustatė neseną istoriją mokėti sąskaitas laiku. Jis taip pat neturi kitų egzistuojančių skolų, kurios galėjo sužaloti jo gebėjimą užmokėti. Iki tol, kol jis turi būtiną darbo istoriją, jis turi gerą galimybę kreditas gavime. Kaip daugiau laiko leidimai, jis taps geresniu ir geresniu kandidatu į paskolą.

Nustatydamas neseną kietų finansų istoriją, jūs didinate savo galimybę finansavimo jūsų būsimiems namams gavime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *