Blogos kredito kreditai – apibrėžtos kreditai žmonėms su vargšais ar bloga kredito istorija

parašė , 2015-01-10 20:30

Yra daug priežasčių, kodėl jūs galėtumėte turėti blogą kredito reitingą. Tačiau, blogo ar blogo kredito turėjimas neturi būti pagrindiniu kliuviniu į gavimą vidaus kreditas ar bet kokio kito finansų susitarimo.

Kokios Priežastys nustato Vargšus ar Blogą Kredito reitingą?

Yra daug priežasčių, kodėl jūs galėtumėte turėti blogą kredito reitingą. Įdomiai, jūsų reitingas yra ne visada aplaidumo ar nesugebėjimo rezultatas padaryti atmokėjimą. Yra sąrašas to, kaip jūs galite gauti blogą kredito reitingą:

> > Jei jūs niekada neturėjote kreditas ar niekada ne valdėte kreditinę kortelę todėl, kad vyraujantys skolintojai negali gauti prieigą prie jokio įrodymo, kad parodytų, kad jūs galite valdyti savo skolinimąsi sėkmingai;
> > Jei jūs įrašote Finansinių įsipareigojimų nevykdymą į sąrašą prieš jus todėl, kad jūs nepajėgėte neatsilikti nuo savo reguliarių užmokesčių ankstesnėje paskoloje ar finansų susitarime; ar

> > Jei jūs įrašote Teismo Nuosprendį į sąrašą prieš jus.

Kodėl Blogas ar Blogas Kredito reitingas neturi būti Kliuviniu į kreditas Gavimą?

Neįmanoma pasiskolinti nuo bet kurio iš vyraujančių skolintojų todėl, kad jūsų kredito reitingai neleis jums įvykdyti jų griežtus skolinančius nurodymus.

Tačiau, yra galimybės, kad jūs galite vis dar gauti paskolą. Būtent todėl, kad yra daug specializuotų skolintojų/kreditų tiekėjų, specializuojasi aprūpinime blogų kredito paskolų žmonėms su blogu ar bloga kredito istorija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patyrusio Finansų Brokerio pagalbos paėmimas

Siekite patarimo nuo profesionaliai kompetentingo ir patyrusio finansų brokerio, kuris padės jus į geresnę padėtį. Vertindamas jūsų specifinį finansų ar kreditas kreditas prašymą, finansų brokeris bus:

> > Pažiūrėkite į savo pajamas, gamtą jūsų darbo ir jūsų kreditas iki vertės Santykio (LVR);

> > Pažiūrėkite į savo sukauptas santaupas ir jūsų taupymo istorijos periodą;

> > Pažiūrėkite pro savo kredito rinkmeną, ir aptars su jumis jūsų kredito dėmę;

> > Reikalingas, kad jūs būtumėte visiškai vaiskus. Jūs turėsite aprūpinti nuodugnų savo kredito nusižengimo paaiškinimą;

> > Būkite atviras su jumis. Informuodamas jus, kad palūkanų normos yra aukštesnės klientams su sutepta kredito istorija; ir

> > Aptarkite su jumis samprotavimą ar situaciją, kuri privedė prie sąrašo ar Finansinių įsipareigojimų nevykdymo, Teismo Nuosprendžio, 9 Dalies Sutarties ar Bankroto.

Iš tikrųjų, patyrusio finansų brokerio ant jūsų pusės turėjimas išgelbės jus daug laiko blogos kredito kreditas gavime. Taip, neimkite savo kredito problemų įtempimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *