Bosinės pagundos – efektyviausias šiltas oro bosas žvejybinės pagundos

parašė , 2013-01-12 08:17

Šiame straipsnyje I’m, ketinančiame nubrėžti bendrais bruožais kelis iš populiaresnio ir efektyvaus šilto orai Palangoje boso žvejybinės pagundos. Kai prieita prie bosinių žvejybinių pagundų plono skaičiaus pasirinkimo, pasiekiamo vidutiniam žvejui, gali būti pakankamai, kad priverstų jus norėti užimti skirtingą praėjusį kartą apskritai. Šis straipsnis duos jums gerą šokinėjimą nuo punkto kai prieita prie žvejybos bosui šiltame ore.

Man atrodo, kad dažnai bosinės pagundos yra padarytos daugiau žvejams negu žuvis. Kitaip tariant žvejys pažiūrės į pagundą ir pasakys sau savarankiškai, “tai yra vėsi žiūrinti pagunda”, ir pirkti ją. Svarbiausias daiktas, kad atsimintų, žiūrėdamas į bosines pagundas turi galvoti kaip bosas.

Išleiskite truputėlį laiko, studijuodamas jūsų karjerą ir sužinokite tai, ką jie mėgsta suvalgyti, kai jie mėgsta suvalgyti tai, ir vietos, jūsų mėgstama boso rūšis gali būti surasta. Truputėlį pats išsimokslinimas nueis ilgas kelias kai prieita prie orai Palangoje. Išsimokslinimas ir leidžiantis laikas ant vandeninės žvejybos yra raktai sėkmingas žvejys buvimo. Tie du faktoriai, kartu su efektyviausiomis pagundomis, ir jūsų ant jūsų kelio į labai sėkmingą bosinį žvejybinį sezoną.

Gąsdindamos Crankbaits – Šitos pagundos pranoksta kitus, kai oras yra šiltas, ir vanduo yra stained. Šitos pagundos turi didelį profilį, kurie daro, yra lengvesnis bosui sekti orai Palangoje. Didelis patarimas turi surasti mėgstamą vandens baitfish, jūs žvejojate ir pasirenkate skirtingą spalvą negu natūralus baitfish. Tai padarys, jūs siūlote, išsiskiria truputėlį. Kai kurie žvejai užtrauks savo barškesio keistuolio masalą palei pagrindą, kasdami tai į pagrindą per atkūrimą. Jie tvirtina, kad šis sutrikdymas palei pagrindą traukia bosą.

Jigging Šaukštai – Dauguma bosinių žvejų galvoja apie jigging šaukštus, kadangi žiemos meto bosas gundo ir nenaudoja jų per šiltus oro periodus. Tai yra klaida. Jokia bosinė pagunda nėra geresnė gilaus vandens negu jigging šaukštas orai Šiluteje. Didelis švystelėjimo šaukštas kuria labai gundantį atvaizdą šitiems ėdriems valgytojams. Jūs galite ištirti povandenines kupras ir upelio kanalus labai strategiškai su jigging šaukštu. Tik todėl, kad oras yra šiltas, neignoruokite jigging šaukšto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *