Daiktai, kad žinotų apie asmeninės kreditai gavimą

parašė , 2013-03-08 14:10

Šiandienė ekonomika yra sunki po visą pasaulį, ir žmonės visur jaučia padarinius. Pinigai yra aptempti, kainos yra viršuje, ir darbo vietos yra nepakankamos. Net kai mes turime pinigus ir dirbame daugialypės darbo vietos, kartais kuris yra gana tiesiog. Tačiau, nėra jokio reikalingumo pradėti jaustis žemyn ir lauke. Yra opcijos padėti jums suburti jūsų gyvenimą atgal, ir gauti daiktus, kurių jums ir jūsų šeimai reikia dabar.

Bankai ir finansų įstaigos visur žino, kaip kieti daiktai yra šiuo momentu, ir mokėjimo diena ir asmeninės kreditas yra naudojamos daugiau negu kada nors. Taip pat, daugelis šitų skolintojų yra atlaidesni kai prieita prie įvairių kredito tipų pateikimo (name, kreditinės kortelės) be to. Tačiau, yra kitų reikalavimų, kad kiekvienas įvykdytų, kad būtų pritartas asmeniniams fondams
Apačioje yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs turite svarstyti, galvodamas apie kreditas išėmimą.

Gero skolintojo radimas yra svarbiausia dalis proceso, ir jūs turite įsitikinti, kad surastumėte skolintoją, kuris yra patikimas, supranta jūsų situaciją, ir dirbs su jumis, kad gautų jus iš jūsų aptempto taškelio. Tik nedarykite verslo su skolintoju, kurį jūs išgirdote apie, ar pirmas su žemais kursais. Neskubėkite, kad padarytumėte jūsų namų darbą, ir žvilgsnį į daiktus tokius kaip APRs (metinės procentinio dydžio normos), visos kainos kreditas, ir kreditas terminai. Jūs skolintojas turite turėti gerą visų šitų faktorių kombinaciją.

Nėra jokio reikalingumo laikytis bankų. Yra taip pat kredito sąjungų ir daugelio personalinių įmonių, kurios paskolins jums fondus. Kartais net jūsų darbdavys gali duoti jums mokėjimo dienos pažangą. Tai didelis per šventes, ir daugelį didelius, ir keli maži, kompanijos leis jums padaryti tai.

Visada žiūrėkite į didesnį paveikslą. Tai apima visą sąskaitą kreditas, kliento apžvalgų, registracijos kompanijos, ir kitos svarbios informacijos. Taip pat būkite įsitikinę, kad jūs suprantate terminus savo kontrakto dėl nebūti sugautas esantis ne sargyboje vėliau su užmokesčiais, palūkanų normomis, ar kreditas ilgiu.

Įsitikinkite, kad perskaitytumėte smulkų šriftą kompanijos ir jų politikos prieš verslo su jais darbą. Vėl, tai sutrukdys bet kokiai nuostabai vėliau žemyn kelias, ir leis jums saugoti save nuo blogo reikalo.

Galiausiai, niekada, niekada neišimkite daugiau kaip vienos kreditas laiku. Tai ne tiktai kainuos jums, daug pinigų mokesčiuose, bet šitos situacijos yra sunkus pasprukti, ir pavojus praleisti užmokesčius yra labai aukštas. Tai privers jūsų situaciją tapti blogiau, negu tai yra šiuo metu, ir judės spirale iš kontrolės nedaug laiko.

Jei jums tikrai reikia asmeninės kreditas, įsitikinkite, kad būtumėte protingas apie tai ir visada darytumėte jūsų užmokesčius laiku. Taisykite savo situaciją, sutaupykite save pinigai, ir laukite gyvenime, ne atgal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *