Didelių paskolų bedarbiams apsaugojimas: paslaptys, kad gautų bedarbius greitomis

parašė , 2013-08-04 15:33

Bedarbius gali vos tik svarstyti kaip idealūs kreditas gavėjai, skolindami firmas. Bet tai gali būti nuostaba sužinoti, kad kai kurie skolintojai nori suteikti pritarimą siekiantiems kreditas, bet be darbo į jų vardą. Tai nėra taip neprotinga, kaip yra apskritai tikimas, taip didelės kreditas bedarbiams apsaugojimą turi laikyti pagrindine galimybe.

Žinoma, atrodo labai keista, kad bedarbius gali svarstyti greitas kreditasi apskritai. Be matomos priemonės grąžinti paskolą, skolintojas aiškiai priima visą pavojų. Tačiau, yra aiškus metodas į jų pamišimą, su suteikimu pritarimo be pajamų, vis dar sugebančių padidinti jų naudą su neįvykdančiu įsipareigojimų likdamas žema.
Bet kodėl skolintojas aprūpintų bedarbystės paskolą? Atsakymas guli, ar tikėjimo šuolį laiko priimtinu ar ne. Galų gale, yra potencialo, kad gautų tikrą naudą. Tačiau, yra tam tikri klausimai, kuriems turi užduoti prieš galutinio sprendimo sukūrimą.

Kodėl Skolina Bedarbiams?

Yra bendras misperception bedarbių, su tradiciniais skolintojais, manančiais, kad jie yra per nepatikimi, kad pasiskolintų pinigų. Faktas, kad nėra jokio patikimo šaltinio pajamų palaikymų, kurie tiki, bet galima pasiekti, didelė greitas kreditas bedarbiams tampa potencialu, kad uždirbtų, yra pripažintas.

Iš esmės, net nepaisant to, kad pretendentas neturi jokių pajamų dabar, yra tikėjimas, kad kreditas gavėjas gaus darbą netrukus. Taip, teikdamas kreditas pritarimą be pajamų nėra taip didelis pavojus. Tai nuneša pavojų neįvykdyti įsipareigojimų, bent jau iš dalies, taip pat garantuoja, kad kritiškos sąskaitos, kad pretendento veidai gali būti sutikti

Bet, žinoma, yra sąlygų į tokias kreditus. Pradžiai, šitos bedarbystės kreditas nėra pasiekiamos ilgalaikiams bedarbiams. Skolintojas daugiau domisi neseniai padarytais bedarbiais – tie, kas turi didžiausią galimybę atsigavimo, taip kalbėti.

Ko Terminai turi Siekti?

Tuo metu, kai galima gauti didelę paskolą bedarbiams, yra sąlygų, kurios daro tai ganėtinai brangu. Daugiausia, tačiau, atrodo, pretendentai mėgsta mažesnių paskolų tinkamumą. Kadangi yra dveji atmokėjimo terminai, kad svarstytų – ilgas ir trumpas – apskritai ne sudėtinga spręsti, kuris yra įperkamas.

Tipiška greitas kreditas bedarbiam pretendentui yra apytiksliai 1.500$, siūlydama tik pakankamai finansų, kad turėtų reikalo su specifiniu finansiniu nenumatytu blogiausiu atveju. Palūkanos, kurias įkraunama šitose kreditase, bus aukštesnės negu paprastas tuo metu, kai atmokėjimo sąrašo trukmė yra tokia, kad yra dažnai spaudimas, kad grąžintų pilną kiekį laiku.

Pritarimo be pajamų gavimas nėra per sudėtingas, kai suma yra maža, bet didesnėms galbūt 25.000$ paskoloms, pritarimas gali būti šiek tiek sudėtingesnis. Affordability yra būtinas, ir plėsdamas atmokėjimo trukmę – į galbūt 10 metų – bedarbystės greitas kreditas tampa įperkama.

Kvalifikacijos Standartų patenkinimas

Gali atrodyti, skolintojai, kurie siūlo didelę paskolą bedarbiams yra per daug dosnūs, bet iš tikrųjų yra griežtų kvalifikacijos reikalavimų, kurie turi būti atitikti anksčiau, negu pritarimą gali rimtai svarstyti. Kriterijai yra specifiniai.

Pavyzdžiui, pretendentus turbūt neseniai padarė bedarbius, bet turbūt taip pat praleido bent jau 6 mėnesius, ieškodami darbo. Turi taip pat būti realistinės galimybės gauti darbą ateityje.

Tai yra mitas, kad pritarimas be pajamų yra pasiekiamas su blogu ignoruotu kreditu. Iš tikrųjų, kas teisinga, yra, kad skolintojai tikrins foną pretendentų, su gera kredito istorija, padedančia patvirtinti kreditas pritarimą. Į karjerą orientuoti pretendentai gali taip pat nekantriai laukti didesnių bedarbystės paskolų todėl, kad jie labiau tikėtina iš naujo pradės savo karjeras nuo gerai mokančių darbo vietų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *