Indėliai

parašė , 2013-04-03 16:22

Taupyti pinigėlius šiais laikais yra ypač sunku, ką jau kalbėti kai juos laikote savo rankoje. „Pinigų niekada nebūna per daug“ – tai posakis, kuris puikiai nusako įprastą vartotojų elgesį su jais. Todėl, norint šiek tiek susitaupyti ir netgi padidinti savo santaupas, vartotojams yra siūloma pabandyti užsidirbti  labai paprastu būdu, kurį siūlo indėliai. Tai visiems pasiekiama galimybė visiškai nieko nedarant „auginti“ savo investiciją. Kuo toliau, tuo daugiau žmonių patiki savo pinigus bankams, mat jų siūlomos lanksčios sąlygos ir palūkanų procentai yra itin palankūs investuoti! Taigi, koks tas skirtumas pinigus „laikant kojinėje“ tarp indėlio banke?

Palūkanų užaugintas prieaugis!

Indėliai yra priskiriami prie geriausių būdų, kuriais galima per tam tikrą laiko tarpą padidinti savo turimas santaupas. Laikant laisvus pinigėlius namuose jie visiškai nieko „neveiks“, tikriausiai tik vilios jus atrasti pirkinį, kuriam juos išleistumėte. Tuo tarpu indėlis banke gali įpareigoti jus pinigėlius atgauti tik praėjus tam tikram terminui, o už tokį sąžiningą laukimą jums bus atlyginta palūkanų prieaugiu. Abiejais variantais jums visiškai nieko nereikės daryti, tiesiog žinosite, kad tuos pinigėlius turite. Tačiau indėliai vartotojui yra žymiai naudingesnis laisvų pinigų panaudojimas, nes už juos jums bus dosniai atlyginta.

Kuo ilgiau tuo daugiau!

Indėliai

Indėliai

Tikriausiai pastebėjote, jog perkant didesnį kiekį tam tikrų prekių galutinė kaina yra šiek tiek mažesnė. Lygiai tą patį galite pastebėti ir finansinėse operacijose. Indėliai, padėti trumpesniam laiko tarpui, investavusiam žmogui sukaups žymiai mažesnę palūkanų sumą nei tie, kurie buvo padėti į banką kelis kartus ilgesniam terminui. Todėl labiau apsimoka įvertinti savo galimybes ir padėti į banką tokio dydžio indėlį, be kurio galėtumėte lengvai pragyventi.

Bankai laukia naujų klientų

Bėgant laikui indėliai populiarėja ne tik kaip papildoma galimybė užsidirbti pinigų, tačiau ir kaip kiekvienam žmogui pasiekiama paslauga. Manantiems, kad tokios investavimo operacijos atliekamos tik su tūkstantinėmis sumomis, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šiuo metu dauguma bankų priima net ir šimto litų indėlį, tačiau būsimos palūkanos priklausys nuo jūsų investuotos sumos, todėl didelių sukauptų lėšų tikėtis negalite, tačiau prieaugis tikrai bus. Taip pat jūs turėsite galimybę pasirinkti norimo indėlio rūšį pagal savo poreikius, todėl prieaugio sumos dydis ir jos išmokėjimo būdas priklausys tik nuo jūsų norų! Lanksčios sąlygos ir lengvi pinigai – štai kuo indėliai žavi vartotojus!

Taupykite ateičiai

Tokia bankų teikiama paslauga yra naudinga galvojant ne tik apie būsimus pirkinius, tačiau ir apie tolimesnes investicijas, pvz.: mokestis už studijas ar tolimesni kvalifikacijos kursai. Pasirūpinkite savo vaikų ateitimi investuodami keletai metų, indėliai padės jums sukaupti reikiamą pinigų sumą ir išpildyti jūsų atžalos svajones!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *