Kaip įsiskolinusiam gauti paskolą lengviau ir pigiau

parašė , 2018-11-11 23:15

Sveiki, bičiuliai! Ar turite skolų? O kas jų neturi?! Norite jas grąžinti? O kas nenori?! Tai jei jau skaitote šį straipsnį, matyt dar nesate girdėję apie naujai Lietuvoje atsiradusią paslaugą – paskolų refinansavimą. Klausiate kuo jis ypatingas? Oi, bičiuliai, prisisekite diržus, nes jei jau nesate apie tai girdėję, jūs galite nemenkai nustebti!

RefinansavimasGerai, gal pradėkime nuo to, ko įsiskolinęs žmogus negali padaryti. Greitieji kreditai jau yra toks dalykas, kad gauti jį galima labai, labai lengvai, bet kai pradeda kauptis įsiskolinimai, pabandyti pasiskolinti dar vieną tokį kreditą pradeda tapti labai sunku. Taip šitas greitųjų paskolų kranelis paima ir užsisuka. Iki tol gal grąžinti paskolas ir buvo lengva: pasiimi vieną, o šitai grąžinti pasiimti ir antrą. O tuomet ir trečią ir ketvirtą ir… Bet laikui bėgant galite pastebėti, kad pradeda kauptis palūkanos ir pati suma, kurią esate skoling įvairiems kreditoriams. Taip ta suma išauga tiek, kad kreditoriai nebelabai nori paskolinti paskoloms grąžinti ir sako "deja, bet Jums paskolos suteikti negalime, nes neatitinkate mūsų kriterijų." Nagi, ką daryti tuomet?

Va tuomet ir pasirodo paskolų refinansavimas visame savo gražume. Pasirodo, kad šiandien kreditai įsiskolinusiems asmenims tikrai yra suteikiami, tik reikia susirasti kur tokia paslauga būtų išduodama. Turbūt nereikia nė sakyti, kad yra aplinkybių, kurios padaro net kreditą skirtą įsiskolinusiems neprieinamą. Pvz., jei pas jus į duris jau beldžiasi antstoliai arba tų skolų yra tiek daug, kad rizika atiduoti bent vieną iš jų ar juolab papildomai pasiimtą refinansavimą yra visiškai minimalūs. Bet apart ekstremalių atvejų, tai greitųjų kreditų refinansavimas tikrai bus išduotas jums ir jis padės jums grąžinti savo skolas. Taip nebereikės maldauti, kad kreditorius jums suteiktų trumpalaikę paskolą internetu. Galėsite pasiskolinti tik skolų grąžinimui skirtą kreditą lengvatinėmis sąlygomis!

Bet kaip įsiskolinusiam gauti tokią paskolą lengviau ir pigiau? Pradžiai, tai būkite 100% įsitikinę, kad atitinkate klientams kreditoriaus iškeltas sąlygas. Refinansavimas yra toks dalykas dėl kurio galima derėtis, todėl kuo geresnė jūsų finansinė padėtis – tuo geresnes sąlygas jums pasiūlys kredito įstaigos darbuotojai.

Dar vienas svarbus patarimas: galvokite ne tik apie greitųjų kreditų įstaigas, bet taip pat ir apie kredito unijas. Jos pastaruoju metu irgi pradėjo teikti paskolas įsiskolinusiems asmenims, todėl jų siūlomos sąlygos turėtų būti palyginamas su visais kitais pasiūlymais, kuriuos jums pavyksta surasti. Kartais gali reikėti tapti kredito unijos nariu, bet dažniausiai privalumų ir trūkumų analizę pasidaryti vis tiek yra būtina.

Jei visa tai suprasti ir seksite šiuos žingsnius – įsiskolinusiam paskola bus prieinama lengvai ir pigiai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *