Kaip sėkmingai iš naujo finansuoti jūsų kreditai skolą

parašė , 2013-07-05 07:13

Vėlavimas ant kreditas užmokesčių yra viena iš didžiosios dalies bauginančių finansinių kovų, kurias dauguma būsto savininkų patirs. Kadangi vėlyvi kreditas užmokesčiai gali galų gale privesti prie teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo, būsto savininkai yra trokštantys ieškoti sprendimų, kai tik kreditas skola tampa problema. Tuo metu, kai kreditas pasikeitimai, kur būsto savininkai gali susitarti dėl savo egzistuojančios kreditas terminų yra populiarus sprendimas, jie nėra vienintelis pasirinkimas ant rinkos. Dabar, daug būsto savininkų mano, kad finansavimo iš naujo pašalpa sėkmingai grąžina jų kreditas skolą.
Finansavimas iš naujo leidžia būsto savininkams galimybę pakeisti jų egzistuojančią paskolą nauja greitas kreditas, kuri turi žemesnes palūkanų normas ir draugiškesnius terminus. Šita pašalpa yra kai kurios iš priežasčių, vis daugiau būsto savininkų rimtai svarsto finansavimą iš naujo per kreditas pasikeitimą. Iš naujo finansuodamas pozas jo pašalpa, yra daug iššūkių tokių kaip mažėjimas turto verčių, vėlyvų užmokesčių, ar pajamų praradimo. Žinodami apsvarstymą sėkmingam finansavimui iš naujo, būsto savininkai bus vienas žingsnis arčiau į kreditas skolos pašalinimą.

5 Svarbūs Elementai Sėkmingam Finansavimui iš naujo

Būsto savininkai, siekiantys pašalinti kreditas skolą, turi pasverti už ir prieš finansavimo iš naujo prieš kreditas pasikeitimą. Jei jūs renkate finansavimą iš naujo, yra įsitikinę:

1. Parduotuvė aplink. Kadangi finansavimas iš naujo duoda jums galimybę pakeisti jūsų egzistuojančią paskolą nauju, iš tikrųjų padaryti visą jūsų tyrinėjimą ir atrasti visą pasiekiamą pasirinkimą. Įkeitimo rašto procentiniai atlygiai keičiasi audringai, prašom tik nesutikti su reikalu, tai geriau, negu jūsų einamoji greitas kreditas – randa geriausią pasiūlymą, periodą! Svarstykite mokesčius, kokybę paslaugos, kompanijos reputacijos, ir referrals nuo šeimos ir draugų. Kitaip tariant, žvilgsnis daugiau, negu tik palūkanų normos.

2. Nustatykite savo subalansuotą punktą. Jūs turėsite įmokėti įmokas tam, kad iš naujo finansuotumėte. Garantuokite, kad jūsų subalansuotas punktas yra svetainės viduje ir kad jūs iš tikrųjų taupysite pinigus, praeidamas finansavimo iš naujo kankynę. Apskritai, jei jūs galite gauti normą užeiti bent jau 0.5 procentai, tada jūs turite svarstyti finansavimą iš naujo.

3. Nemanykite, kad "joks uždarymas nekainavo". Jei skolintojas nereikalauja jokių baigiamųjų kainų, tai yra įsitikinęs, kad ieškos tų kainų kitur. Jie gali pasirodyti kaip atviri kaltinimai, "ridenosi -" uždaryme kainų, ar kaip pigus finansavimas iš naujo. Spręskite patys, kad nustatytų, koks scenarijus yra geriausias jūsų finansinėms aplinkybėms. Atmindamas tai, jūs sugebėsite taupyti daugiau pinigų, kad padėtumėte į jūsų kreditas skolos pašalinimą.

4. Svarstykite grynuosius pinigus – finansavime iš naujo. Kaip tik taip, kaip jūs galite mainyti į grynuosius pinigus lauke finansavimą iš naujo, jūs galite taip pat mainyti į grynuosius pinigus – kur jūs apsikeičiate mažesnėms paskoloms vietoj didesnių vieno dolerio banknotų. Su šiandieniais žemais kursais, tai yra geras laikas būsto savininkams, kurie ruošiasi, kad pasinaudotų šia galimybe.

5. Patvirtinkite ir spyna – jūsų normoje. Būkite įsitikinęs, kad užrakinsite – jūsų normoje ir turėsite ją, patvirtino, iš naujo finansuodamas. Jei norma yra kintama, jūs galėtumėte užbaigti su aukštesnėmis normomis negu jūsų einamoji greitas kreditas, kuri nugali tikslą ir finansavimo iš naujo strategiją. Atmindamas tai, jūs sugebėsite iš tikrųjų taupyti pinigus ir pašalinti jūsų kreditas skolą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *