Mezoterapija – procedūra odos senėjimo prevencijai

parašė , 2017-02-02 06:13

Apie tikrąjį žmogaus amžių neretai išduoda oda. Bėgant metams ji praranda elastingumą, tampa ne tokia skaisti, todėl gana dažnai ieškoma būdų, kaip būtų galima palaikyti jaunai atrodančią odą. Viena tokių procedūrų – tai mezoterapija, kuri paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą. Galite net neabejoti, kad tokia procedūra padės pasiekti iš tiesų puikių rezultatų, ir jums tereikės pasirinkti tokią kliniką, kuri geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius.

MezoterapijaRinkdamiesi tinkamiausią kliniką, kurioje yra siūloma ši paslauga, galėsite įvertinti, kokia yra teikiamų paslaugų kaina, pasidomėti, kaip yra įvertinta klinika bei joje dirbantys specialistai, ir taip pat galėsite rinktis kliniką pagal tai, kokioje vietovėje ji yra įsikūrusi. Be jokios abejonės, kiekvienu atveju galėsite atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes, ir netrukus galėsite užsiregistruoti jus dominančiai procedūrai.

Šios procedūros metu yra naudojamos smulkios adatėlės, kuriomis yra sušvirkščiami įvairių preparatų mišiniai. Nors kartais tai skamba gana bauginančiai, tačiau tikrai nereikėtų nerimauti dėl skausmo procedūros metu. Mezoterapijasuaktyvina elastano ir kolageno gamybą, todėl oda tampa tvirtesnė ir stangresnė. Jau po vieno vizito klinikoje pastebėsite, kad odos būklė tapo geresnė, ir ji atrodys kur kas jauniau.

Paprastai ši procedūra yra atliekama nuo trisdešimties metų, ir tai padeda pristabdyti odos senėjimo procesą. Svarbu žinoti, kad mezoterapija nėra atliekama nėščioms ir maitinančioms moterims, taip pat ir žmonėms, kurie serga autoimuninėmis ligomis bei infekciniais susirgimais. Prieš atliekant šią procedūrą visada yra atliekama odos analizė, po kurios specialistai galės pasakyti, ar mezoterapija tikrai gali pasiteisinti. Jei procedūra gali būti atliekama, tokiu atveju oda bus jai paruošiama: nuvaloma ir dezinfekuojama.

Po mezoterapijos oda gali būti kiek paraudusi, ir tai yra visiškai normalu. Paprastai paraudimas praeina per parą (dažniausiai – jau po kelių valandų). Alerginės reakcijos pasitaiko itin retai, tad galite būti visiškai ramūs, kad viskas praeis tikrai sklandžiai. Jei kreipsitės į specialistus, kurie yra kvalifikuoti ir puikiai išmanantys savo darbą, tokiu nenutiks nieko nenumatyti.

Ši procedūra dar kitaip yra vadinama grožio kokteiliais, ir toks pavadinimas duotas tikrai ne be reikalo – jau po vieno vizito pas specialistus galėsite džiaugtis stangresne ir skaistesne oda, ir tai leis jums atrodyti jauniau. Taigi, jei norite išlaikyti jaunai atrodančią odą, pasvarstykite apie mezoterapiją –ši procedūra pasiteisina tikrai neretais atvejais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *