Nemokamas paskolas galima gauti bet kuriuo paros metu

parašė , 2019-07-08 23:46

Jums reikia pigios paskolos, tačiau nežinote į ką ir kada galėtumėte dėl jos kreiptis? Jūs nenorite įsipareigoti kreditoriui didelėmis palūkanomis? Tokiu atveju jūs galite kreiptis ten, kur yra išduodamos pigiausios greitosios paskolos šiuo metu: į tarpusavio skolinimo platformas bei į privačius asmenis, o ne į oficialius, tradicinius kreditorius. Pavyzdžiui, tarpusavio skolinimo platforma nėra skaitoma tokiu, nes jie vadovaujasi kitais įstatymais ir kiek kitaip uždirba savo pelną. Tai yra virtuali platforma, kurioje registruojasi tiek paskolų prašantys privatūs/fiziniai asmenys, tiek ir jas suteikiantys privatūs/fiziniai smulkieji investuotojai. Šiuo atveju žmonės, kurie skolina, nėra vadinami kreditoriais. Jie yra vadinami investuotojais. Tuo tarpu pati tarpusavio skolinimo platforma yra tik operatorius, kuris administruoja visą paskolos suteikimo procesą, tokiu būdu palengvinant situaciją tiek paskolos prašančiam asmeniui, tiek ir investuojančiam vartotojui.

Nemokamos paskolosDar geriau yra kreiptis ten, kur paskola išduodama nemokamai. Tokias jas siūlo oficialūs kreditoriai, kurie nori savo pusėn patraukti kuo daugiau vartotojų. Nemokama paskola nereiškia, kad jums nereikės grąžinti ką pasiskolinte. Tai reiškia, kad už pasiskolintą sumą sutartyje numatytu laikotarpiu nereikės mokėti palūkanų: ką pasiskolinote – tą ir gražinate. Nė cento daugiau. Reikia būti vartotoju pirmą kartą, kad galėtum pasiskolinti nemokamai: tik pirma paskola nemokamai yra išduodama su tokia sąlyga sutartyje.

Tarpusavio skolinimo platformos tokių nemokamų paskolų nesuteikia, bet išsiskiria tuo, kad jose žmogui paskolą gali suteikti daugybė skirtingų žmonių. Visa tai vyksta sutelktinio skolinimo būdu. Jei jūs prašote penkių tūkstančių eurų paskolos, ją jums gali suteikti dvidešimt, penkiasdešimt ar net keli šimtai skirtingų fizinių asmenų, kurie yra užsiregistravę tarpusavio skolinimo platformoje ir nori investuoti į jūsų paskolą. Taip pat svarbu nepamiršti, kad nei paskolos prašančiam žmogui, nei patiems investuotojams nereikia patirti jokių papildomų sunkumų ar rūpesčių, kadangi visu šiuo procesu pasirūpina tarpusavio skolinimo platformos operatorius.

Žinoma, jei jūs kreipsitės dėl tokios paskolos ir ją gausite, neturėtumėte pamiršti, kad įsipareigosite finansiškai, nors ir nereikės mokėti palūkanų. Nepaisant to, kad tokia paskola būtų laikoma nemokama, paskolos sutarties sąlygos neabejotinai bus labai griežtos ir aiškios. Tai reiškia, kad jų negalima pažeisti, jei norite, kad jūsų turima paskola nepabrangtų ir jums netektų susidurti su blogesne asmenine kredito istorija. Trumpiau tariant, jūs į savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus privalote žvelgti labai apgalvotai ir atsakingai.

Bet tiek vienu, tiek kitu atveju skolinama yra bet kuriuos paros metu. Tai yra vienas iš tų paskolų visą parą, kurias galima gauti nepriklausomai nuo paros meto. Daug priklauso nuo kreditoriaus ar platformos paskolos išdavimo įpročių ir greičių, todėl kartais gali tekti palaukti ir ryto, bet savo prašymą užpildyti ir pateikti galite internetu visą parą.

Tam jums taip pat reikėtų sudaryti ir planą, kuriuo vadovaudamiesi galėtumėte lengviau pasiekti norimą tikslą. Jei jūs žinosite, kokių priemonių imsitės, kad lengviau grąžintumėte jums suteiktą paskolą, galėsite kur kas lengviau ją sugrąžinti ir išvengti papildomų sunkumų. Be to, tam labai praverstų ir jūsų asmeninio biudžeto optimizavimas, nepamirštant ir išlaidų mažinimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *