Paskolos iš tarpusavio skolinimosi platformų

parašė , 2019-12-05 09:43

Paskolos isiskolinusiemsJei jus domina paskola, tuomet galite būti tikri, kad turite pakankamai didelę pasirinkimo laisvę (be abejo, jei jūs esate mokūs vartotojai, kurie atitinka visus kreditorių keliamus reikalavimus). Kita vertus, kai yra kalbama apie paskolas, nereikėtų manyti, kad vienintelis būdas gauti paskolą yra kreipiantis į kreditorius. Lygiai taip pat paskola gali būti suteikta ir kitų fizinių asmenų. Ir šiuo atveju tikrai neturime galvoje paskolų pasirašant vekselį. Nereikėtų pamiršti, kad šiuolaikinėje tokių finansinių paslaugų rinkoje egzistuoja ir tarpusavio skolinimo platformos, kurios yra labai populiarios ir paklausios – tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Tarpusavio skolinimo platformose paskolos yra suteikiamos fizinių asmenų, o tai reiškia, kad vartotojams nebereikia kreiptis į oficialius kreditorius.

Kaip gauti tokias paskolas?

Kaip bebūtų, tarpusavio skolinimo platformos taip pat taiko atitinkamus reikalavimus. Todėl gauti greitą paskolą iš šių platformų gali užtrukti ilgiau nei pasiskolinti tokią pačią sumą iš eilinio kreditoriaus. Ir tai yra labai svarbus veiksnys, kadangi nei vienas vartotojas, kuris nėra mokus, neturėtų gauti paskolos. Tai reiškia, kad tarpusavio skolinimo platforma, kuri veikia kaip tarpininkas arba operatorius, yra atsakinga už vartotojų mokumo vertinimą ir taip pat privalo administruoti visą paskolų suteikimo procesą. Tokiu būdu visas šis procesas tampa paprastesnis ir efektyvesnis – nei paskolų prašantiems vartotojams, nei paskolas suteikiantiems vartotojams nebekyla jokių papildomų sunkumų.

Be abejo, jei jūs pasinaudosite tarpusavio skolinimo platformomis jose užsiregistruodami, kaip jau turbūt supratote, visų pirma bus įvertintas jūsų mokumas, atsižvelgiant į jūsų gaunamas mėnesines pajamas, jūsų turimų finansinių įsipareigojimų dydį, jūsų asmeninę kredito istoriją ir kitus svarbius veiksnius. Taip pat neturėtumėte nustebti, kad bus atsižvelgta ir į jūsų šeimyninę padėtį, jūsų gyvenamąją vietą ir kitas aktualias detales. Viso to reikia tam, kad būtų aišku ar vartotojas iš tikrųjų galės būti pajėgus jam suteiktą paskolą grąžinti laiku. Tai taip pat padeda sumažinti ir investuotojų prisiimamą riziką.

Ar šiose platformose suteikiamos tik greitos paskolos?

Greitos paskolos neabejotinai yra viena iš paklausiausių paskolų. Tai yra tiesa kalbant ne tik apie tarpusavio skolinimo platformas, bet ir apie visus kitus kreditorius. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė paskola, kurią siūlo gauti investuotojai šiose platformose. Jie taip pat skolina įsiskolinusiems asmenims. Jiems yra suteikiamos ilgalaikės paskolos turimiems įsipareigojimams ir kitoms skoloms padengti. Kaip ir kiti kreditoriai, investuotojai šiose platformose taip pat skolina šiuo būdu ne iš altruizmo, bet iš siekio užsidirbti. O kadangi užsidirbti iš paskolų įsiskolinusiems yra nesunku, jos yra labai paklausios iš abiejų barikadų pusių. Tai padaro šias paskolas patraukliai pigias, nes turimus brangius įsiskolinimus galima refinansuoti pigiau su tarpusavio skolinimo pagalba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *