Pigūs nešiojamieji kompiuteriai: yra ti jų verti pinigai?

parašė , 2013-01-18 08:04

Atsiminkite praėjusius metus, kai pardavinėjimas, rodantis Nešiojami kompiuteriai įvertintus 500$, sukėlė panišką bėgimą vienai parduotuvei. Kuris skirtumas metai daro!

Nešiojamojo kompiuterio kainos nuolat krito, krisdamos žemiau tų paniško bėgimo kainų kai kuriais atvejais. Kadangi gamybų kainos nusileidžia, ir rinka yra užlieta visais, daro iš nešiojamųjų kompiuterių, jūs galite laukti Nešiojami kompiuteriai kainų nukristi net toliau.

Jokios žinios ten, dauguma produktų nusileidžia kainoje galų gale, elektroniniai produktai yra ne skirtingi. Iš tikrųjų, atrodo, jie nusileidžia kainose greičiau.

Tai parašoma kažko, kas nupirko 1000$ videomagnetofoną – dabar jūs galite gauti tą patį videomagnetofoną mažiau kaip šimtui dolerių. Jei jūs galite gauti bet ką nupirkti tai. Kai dėl to, jie parduoda videomagnetofonus daugiau ne?

Technologijos pasikeičia visada.

Jūs nupirkote televiziją neseniai? Jūs galbūt buvote nustebintas skirtingais vieno dolerio banknotais (Plazma, LCD, Užpakalinis Projektavimas) ir tik žiūrite į kainas senos mados televizoriai, jie tapo absoliučiai pigūs, palyginti su tuo, kokie jie vieną kartą buvo.

Kai viena technologija yra pakeista kitu, jūs galite paprastai rasti kai kurias gražias nuolaidas ir pigias kainas. Daug vartotojų painioja žodį, pigų su prasta kokybe,

nepadarykite tos pačios klaidos. Dauguma atvejų, jūs vis dar gaunate aukštos kokybės produktą; tik žemesne kaina.

Yra panašus daiktas, tęsiantis Nešiojami kompiuteriai ar nešiojamus kompiuterius. Prieš kelis metus, palyginti su asmeninio kompiuterio pirkimu, pirkdamas nešiojamąjį kompiuterį buvo labai brangus.

Dabar nešiojamojo kompiuterio kainos nukrito. Naujos technologijos atvyko į srovę, labiausiai ypač naujas Spausdintuvai Teisingai ar neteisingai, tai daro daug vyresnių nešiojamųjų kompiuterių šiek tiek atgyvenusį. Bet šitie vyresni nešiojamieji kompiuteriai yra vis dar aukštos kokybės produktai, kuriuos jūs galite sugebėti nupirkti pigesne kaina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *