Pirkimas ir patarimų pėstininko parduotuvėje skolinimas

parašė , 2013-06-06 13:28

Pėstininko parduotuvės aprūpina didžiulę paslaugą daugeliui skirtingų visuomenės dalių. Tai yra greita vieta gauti paskolą ir gali būti puiku tiems paskubomis, žmonėms su blogu kreditu ar net aukštu profiliu ar turtingesniais asmenimis, kurie nenori, kad kiti žinotų, kad jie yra grynųjų pinigų reikalingume. Tai taip pat yra didelė vieta žmonėms parduoti dalykus ir kaip tik taip, kaip gerus tiems, kas nori nupirkti juos. Tačiau, kad maksimizuotų naudą naudoti pėstininko parduotuvę fondams ar nupirkti dalykus, keli patarimai gali padėti.

Jei jūs būsite pirkėjas, jūs norėsite surasti pėstininko parduotuvę, kuri turi gerą reputaciją. Žinoma, tas pats yra teisingas kažkam skolinimasis ar pardavimas. Jūs taip pat turite žinoti vertę dalykų, kuriuos jūs galėtumėte nupirkti anksčiau, negu jūs nupirksite
Jei jūs tiesiog naršote, einate namo ir tikrinate internetą, kad pamatytumėte, jei kainos buvo protingos ar jei jūs tiriate kitą pėstininko brokerį. Tuo pačiu metu, anksčiau, negu jūs išvykstate, jei jūs nepadarėte priešingo pasiūlymo, neatidarykite durų ir siekite gatvės. Kaina gali tiesiog būti pradiniu tašku. Jūs galėtumėte turėti besiderančią valdžią, ypač jei jūs mokate už dalyką grynaisiais, kadangi grynieji pinigai nedaro jokių priešų kai prieita prie pėstininko parduotuvių.

Tikrinkite dėl autentiškumo garantijos, jei jūs perkate papuošalus ar collectable ir skaitote garantiją kruopščiai. Jūs galite taip pat paklausti apie sugrįžimo politiką, jei jūs esate abejojantis kaina. Jei jūs matote ženklus, kurie sako, kad "visas komercinis finalas" ir "jokia garantija" eina namie ir tyrinėjimas anksčiau, negu jūs nupirksite.

Besiskolinantiems iš pėstininko parduotuvės, suraskite parduotuvę, jūs esate patogus prekybinis ryšys su ir vienas su gera reputacija. Jei jūs apibrėžėte dalykus tokius kaip puikūs papuošalai ar senoviniai daiktai, ieškokite parduotuvę, patirtą apdorojime su tais dalykais. Apsispręskite anksčiau, negu jūs įeisite į duris, ar jūs darysite pardavinėjimą ar tiesiog skolinsitės. Jei jūs esate baisiuose sąsiauriuose dabar, jūs negalite turėti gebėjimo atkurti jūsų dalyką, taip išsirinkite išmintingai.

Pardavėjai ar kreditas gavėjai turi įsitikinti, kad jų dalykas yra tiek patrauklus kiek galima. Valykite tai anksčiau, negu jūs nueisite. Tačiau, jei tai yra senovinis daiktas, tiesiog valykite tai nuo pabaigos kivirčo, gali nuleisti kainą, abu medienos dalykų ir metalo, ypač jei tai yra apnašas ant vario. Brangiems papuošalams, turėkite paruoštą įvertinimą. Kolekcionuojamiems daiktams ar istoriniams dalykams, laiškai apie autentiškumą yra dažnai būtini.

Pagaliau, jei jūs esate pardavėjas ar kreditas gavėjas, deritės truputį dėl vertės ir nepriimate pirmo pasiūlymo, ypač jei jūs manote, kad tai neteisingai žema. Jūs negausite rinkos vertės todėl, kad pėstininko parduotuvė turi pelnyti taip pat. Jei jūs esate kreditas gavėjas, taip pat įsitikinate, kad jūs įmokate įmokas, palūkanos ir viršininkas laiku. Jūs galite išvengti papildomų mokesčių ir pastatyti gerą reputaciją su pėstininko parduotuvės savininkais kitai greitas kreditasi, kurios jūs reikalingas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *