5 greiti patarimai į pritarimą pavyzdžiu paskolų įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms

parašė , 2017-10-24 11:19

Paskolų įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms gavimas yra tikras iššūkis daugumai mūsų. Tik, sakydamas "įtrauktas į juodąjį sąrašą" vaizduoja simboliais kažką buvimo beviltiškas. Gerai mes negalime kaltinti savęs tam, kad sirgtume skolomis ir kreditais, jei mes iš tikrųjų nenorėjome į. Yra daug buvimo įsiskolinęs priežasčių šiandien laimei yra sprendimų lygiai daugelis kaip problemos.

Žmonės turi daug priežasčių, kodėl jie yra šiuo metu skolose. Tam tikra kaltė ekonomika, vyriausybė ir kiti kaltina save. Problemų šaknies sužinojimas prineša mus prie specifinių sprendimų.
Taip, kaip mes mindome iš šios problemos?

Yra 5 Patarimai, kad Padėtų Įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms kažkokia finansinė pagalba:

Išspręskite savo skolas, Gaukite kažkokią pagalbą:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Skolos turi šį daiktą, kuris gali išversti išvirkščią žmonių protą. Žmonės panikuoja, kai jie mato didelius kiekius, kurie bus užmokėti ir anksčiau, negu jie galės daryti dėl to kažką, kurį jie meta.

Jei jūs pasirodote šioje situacijoje tada, jūs turite gauti pagalbą kiek galima greičiau. Vienas geras judėjimas turi nueiti ir gauti kažkokį įsiskolinusį patarimą. Šis procesas leidžia jums atidaryti jūsų akis ir pamatyti planą, kurį jūs dirbsite su konsultantu, kad užmokėtumėte jūsų skoloms be per daug kankynės ant jūsų biudžeto.

Jūsų konsultantai padės jums rasti būdą užmokėti jūsų kreditoriams laikotarpyje. Jie taip pat padės jums gauti paskolą, kurios jūs norite, jei jūs laikotės jų programų.

Bandymas ir Parduotuvė Specializuotoms paskoloms:

kreditas gavimas nereiškia, kad jūs turite laikytis stambių bankų visada. Jūs galėjote tikrinti savo vietinius kažkokios pagalbos bankus todėl, kad kai kurios iš agentūrų turi mažiau griežtas taisykles kai prieita prie paskolų. Pabandykite ir pamatykite, jei jie turi lanksčius terminus jūsų einamajai situacijai.

Neigiamas aspektas su šiuo veiksmu yra, kad būdamas lankstesnis su paskoloms pritarimu atvyksta didesnė palūkanų norma. Šitie bankai normaliai daro tai, kad išmokėtų kompensaciją už jus būdamas pavojingas klientas.

Pabandykite sujungti visas savo kreditus su vienu planu:

Kitas patarimas įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms, kad gautų gerą paskolą turi konsoliduoti visas jų kreditus į vieną planą. Tai padės kiekvieną paskolą, kurioje jūs turite į vieną planą, kuris duoda jums daugiau kvėpavimo kambario.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis judėjimas baigiasi į jūsų mokėjimą laiko, išplėsto plius žemesnės palūkanų normos, kad padėtų jums sumokėti jūsų skolas per laiką, dėl kurio sutariama.

Taupykite kai kuriuos pinigus:

Ši dalis yra šiek tiek jau apimta, kai jūs turite konsultantą. Gelbėjimas yra taip pat didelė jūsų grąžinimo proceso dalis. Jūs turite sutaupyti pinigų mažus kiekius tuo atveju, jei kažkas sugenda su jūsų situacija.

Išvenkite kreditas Ryklių:

Tiek kiek įmanoma pabandykite siekti pagalbos nuo žmonių ir organizacijų, kurios yra teisiškai surištos vyriausybės, jūs turite išvengti kreditas ryklių. Šitie žmonės yra kelias iš susijusio kai prieita prie teisėtų reikalų ir kas žino tai, kas įvyks, jei jūs nepajėgiate užmokėti savo skolas, kurios yra tikrai aukštos dėl jų didelių procentų atlygių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *