7 patarimai, kad išimtų laiduotojo paskolą

parašė , 2017-09-08 20:53

Jei jūs turite blogą kredito rezultatą, bet jūs norite pasiskolinti kai kurių pinigų, mes manome, kad jūs tikrinate laiduotojo paskolą. Tačiau, gali būti sudėtinga gauti tokį, net jei jūs turite laiduotoją. Jūs negalite pasakyti tikrai, kad jūs gausite paskolą. Duotas apačioje yra keli patarimai, kurie gali padėti jums didinti jūsų galimybes gauti paskolą.

Suraskite Gerą Laiduotoją

Turėkite galvoje, kad laiduotojas dirbs kaip papildomas saugumas banke. Jei pirminis kreditas gavėjas nesugebės padaryti užmokesčius, bankas paprašys, kad laiduotojas padarytų užmokesčius. Todėl, jūs galite norėti įsitikinti, kad laiduotojas turi gerą kredito reitingą.
Padarykite užmokesčius laiku

Atsiminkite: jei jūs turite laiduotoją, neturite galvoje, kad jūs galite gauti paskolą nesvarbu kas. Bankas vis dar pažiūrės į jūsų kredito reitingą, kad gautų mintį, jei jūs galite sumokėti paskolą savalaikiame būde. Iš tikrųjų, kiekis turi nukristi viduje 1/10-ojo jūsų mėnesinio atlyginimo. Tai padės bankui daryti reikalą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žinokite Pavojus

Mes manome, kad jūs leidžiate laiduotoją žinoti susijusius pavojus ir pareigas. Kas gali būti laiduotoju? Laiduotojas gali būti bet kuo, tokiu kaip jūsų draugas, tėvas, brolis ar kažkoks kitas asmuo.

Kreipkitės Tiesiogiai

Jei jūs ketinate gauti paskolą per brokerį, jūs turite užmokėti priemokas už paslaugą. Jūs nenorite užmokėti nereikalingų išlaidų. Ką jūs galite norėti padaryti yra ėjimas tiesiogiai skolintojui, kad išvengtų papildomų išlaidų.

Pasirinkite skolintoją rūpestingai

Neabejotina, kad jūs neturite tik pasirinkti jokio skolintojo. Tai yra gera mintis paprašyti kelių citatų skolintojų. Tai padės jums pasirinkti geriausią skolintoją, į kurį jūs galite kreiptis greitas kreditasi. Net jei jūs turėsite blogą kredito reitingą, jūsų laiduotojas duos jums galimybę pasiskolinti nuo skolintojo.

Supraskite Pasekmes

Jūs galite norėti turėti galvoje, kad, jei jūs nepajėgiate sumokėti paskolą, jūsų kredito reitingas paveikti. Visa našta nebus ant jūsų todėl, kad jūs apimate laiduotoją, bet reitingas bus atspindėtas ant jūsų dokumentų. Jei jūs jau turėsite blogą kredito reitingą, jūs manysite, kad tai sunkiau gauna paskolą žemyn kelias. Išskyrus tai, tai bus net kiečiau jums, randa gerą laiduotoją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išlaikykite bendravimą

Mes manome, kad jūs laikote savo laiduotoją atnaujintą ant problemų, kurias jūs turite su užmokesčių sukūrimu. Iš tikrųjų, laiduotojas ir skolintojas įvertins tai, jei jūs pranešite žinią jiems problemų, kurias jūs galite turėti. Jie gali padėti jums turėti reikalo su problemomis.

Ilga trumpa istorija, jie nėra vieninteliai daiktai, kuriuos jūs turite turėti galvoje, kreipdamasis dėl laiduotojo kreditas. Jūs galite surasti kitus patrauklius reikalus, pagrįstus aplinkybėmis, kuriose jūs esate. Ką jūs galite norėti padaryti yra, praeina terminus ir sąlygas kruopščiai anksčiau dokumentų pasirašymo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *