Kas yra nepavykęs kredito rezultatas ir kaip tai paveikia jūsų gebėjimą nupirkti namą?

parašė , 2017-08-24 21:58

Tipiškas procesas, kuris apima namų pirkimą susideda iš tikrinti jūsų kredito reitingą bankas ar skolintojas. Tai padaroma taip, jie gali tinkamai įvertinti jūsų gebėjimą atsiskaitymo su greitas kreditas tuo atveju, jei jums pritaria.

Jie tikrins jūsų rinkmenas ir pamatys, jei jūs turite palankų rezultatą anksčiau, negu jie galės apdovanoti jus greitas kreditas. Vienintelė problema yra daug žmonių, nuvilia šį procesą dėl blogų kredito reitingų. Nepavykęs kredito rezultatas visada turi didžiulį poveikį gebėjimui gauti kreditas paskolą.

Kažkas su bloga kredito reputacija yra labiausiai tikėtinas nebūti duodamas kreditas tiesiog todėl, kad tai rodo, kad asmuo yra didelės rizikos kreditas gavėjas. Tai reiškia, yra didžiulės galimybės, kad šis asmuo ketina praleisti mėnesinius kreditas užmokesčius ir priežasties problemas ateityje

Kadangi dauguma skolintojų turi labai griežtą politiką kai prieita prie skolinimo pinigų, kažkas, kas turi blogą kredito istoriją, bus labiausiai tikėtina paneigtas kreditas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nėra sunku pamatyti kodėl. Jei jūs pažiūrėsite į tai naudojantis skolintojo perspektyvą, jūs nesvarstysite kažko, kuris jūs galvojate, ketina būti nusikaltusiu kreditas gavėju. Jūs norėtumėte būti įsitikinęs, kad asmuo, kuriam jūs apdovanojate paskolą ketina sugebėti atsiskaityti su greitas kreditas be bet kokių sunkumų.

Tai reiškia, kad kažkas su žemu kredito reitingu mažiau tikėtina taps būsto savininku artimoje ateityje.

Tačiau, ne kiekvienas, kas nuvylė kredito normą turi prarasti viltį. Šiandien, yra skolintojų, kurie nori padėti kreditas gavėjams bėdoje su blogais kredito reitingais. Jie gali padėti šitiems žmonėms kvalifikavime jokiam kreditui laimėti vidaus paskolą.

Šis paskolų tipas yra kažkas, kas jūs galite pasinaudoti, siekdamas pagalbos nuo ekspertų. Yra daug kreditas brokerių, kurie yra kvalifikuoti ir patyrę kai prieita prie pagalbos asmenims su bloga skolinimosi daugybe, yra vertinti namams.

Bet tai nėra kažkas, kurį jūs galite padaryti, net kai jūs turite kitas problemas. Atkreipkite dėmesį, kad jūs vis dar turite atitikti tam tikrus reikalavimus anksčiau, negu jūs galėsite gauti paskolą. Jūs vis dar turite būti vertu kreditu.

Bet jei bankai jau atsakė jus dėl nepavykusio kredito rezultato, tada kaip tai skirtinga?

Tai gali praeiti jūsų protą. Logiškai, jei bankai jau galvojo apie jus kaip netinkamą greitas kreditasi, tai, kaip jūs ketinate būti pritartas?

Tipiškai, bankai ir dauguma skolintojų naudoja kompiuteriu sukurtą programinę įrangą, kad tikrintų jūsų tinkamumą. Jei sistema aptinka kažkokį skirtingumą, tai yra didelės galimybės, kad jūs esate diskvalifikuotas.

Kokie skolintojai, kurie nelinksmina jokio kredito laimi vidaus paskolą, daro yra, jie žiūri į jūsų paraišką be kompiuterio pagalbos. Jie ketina apžvelgti jūsų paraišką, naudodami skirtingą akių komplektą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Per tai, jie gali surasti tam tikrus rajonus, kurie įrodo, kad jūs galėjote sugebėti suteikti kreditas paskolą nepaisant savo blogos kredito istorijos.

Yra keli faktoriai, kuriuos jie ketina svarstyti. Tarp jų yra sekantis:

• Ilgis darbo • Kiek kreditas teiravimosi jūs padarėte • Kiekis kreditas prieš skolintojo maksimalią paskolą rūšiuoja &bull pagal dydį; Panaudokite greitas kreditasi • Ilgis rezidencijos • Tipas darbo • Jei namo rajonas, kuris būtų nupirktas leidimas banko standartai • Kiek jūsų taupomoji sąskaita turi • Kiek vertingų dalykų jūs turite

Šitie daiktai gali padėti skolintojų žvilgsniui už jūsų nepavykusio kredito rezultato. Svarbus daiktas čia, jie sugeba nustatyti jus yra kažkas, kuriuo jie gali patikėti, kad atsiskaitytų su greitas kreditas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *