Apsvarstymas, kad padarytų, turėdamas reikalo su paskolų sujungimu tiltu

parašė , 2014-10-14 18:10

Tiltas yra forma struktūros, kuri gali įgalinti jus pasiekti kitą slėnio ar upės pusę. Tas pats dėl paskolų sujungimo tiltu; jie padeda gauti jus kitai blogų kredito situacijų pusei. Ši greitas kreditas yra gauta, kai kiekvienas yra situacijoje, kuri reikalingas, kad greiti pinigai išvengtų praradimo turto ar turto įsigijime.

Sujungimo tiltu greitas kreditas yra trumpalaikė greitas kreditas, kuri yra gauta, kad sukurtų finansinį balansą skoloje ir lauktose pajamose. Skirtingai nuo normalių paskolų, šitos kreditas yra brangios, kad susidorotų kadangi jie atvyksta su dideliais procentų atlygiais. Šitos greitos sujungimo tiltu kreditas ima trumpesnį laiko intervalą, kuriam pritars priešingai ilgalaikėms paskoloms. Jūs turite būti labai atsargus, nuspręsdamas kreiptis dėl šios kreditas
Jei jūs gaunate tai dėl neteisingų priežasčių, jūs galėtumėte užbaigti sudėtingose finansinėse dilemose.

Dėl šios kreditas gali kreiptis kompanijos taip pat kaip asmenys. Išskyrus pirkimo turtą, yra kitų priežasčių, kurios gali priversti kreiptis dėl šios sujungimo tiltu kreditas. Kai kurios iš šitų priežasčių gali apimti; remonto ant ypatybių darbas, išspręsdamas didžiulius mokesčius, keldamas apyvartinį kapitalą, įkurdamas struktūrą ir daug kitų priežasčių. Palūkanos šitose kreditase yra išspręstos didžiuliuose kiekiuose ir apskaičiuotos mėnesiniu pagrindu.

Kaip šitas paskolų darbas yra gana paprastas. Komercinės sujungimo tiltu kreditas yra numatytos, kad padėtų asmeniui užbaigti jų turto pirkimą prieš jų seno turto pardavimą. Tikslas parduoti turtą galbūt buvo sukeltas darbo perkėlimo į naujas vietas. Ši greitas kreditas įgalina pirkimą naujo turto, greitai galimo ir patogiame būde.

Greitai sujungiančios tiltu kreditas traukia didelius procentų atlygius palyginti su kitomis paskolomis. Tačiau, didelis procentas, kurį įkraunama, yra nustelbtas labai būtinos pagalbos, pasiūlytos šios kreditas. Šitos kreditas yra lengvos gauti ir apimti mažesnį kanceliarinį darbą. Dėl jų brangių palūkanų normų, sujungdamas tiltu finansus yra paprastai paskutinis pasirinkimas daugeliui kreditas gavėjų. Asmuo renkasi šią paskolą, kai pašalpa gali nustelbti brangias palūkanas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Finansų sujungimas tiltu padeda finansinės platformos brangioms investicijoms kūrime. Laimėjimo investitoriai naudoja šią finansinę platformą, kad išlygintų jų investicijas. Klasė žmonių, kurie užsisako šią paskolą apima; turto savininkai, turto supirkėjai ir asmenys, siekiantys įsigyti brangų turtą.

Ši greitas kreditas normaliai turi nustatytų palūkanų normą 1.5 % per mėnesį daugumoje finansų įstaigų. Tai prideda iki 18 % per metus. Tai negalėtų pasirodyti kaip daug kai apskaičiuotas mažus kiekius. Tačiau, kai šis procentinis dydis yra panaudotas ant didelių skaičių, kad būtų grąžinti yra palyginti aukšti. Pavyzdžiui, kreditas vertė € 500,000/su palūkanomis, kurias įkraunama 1.5 %, turės mokėtinas &euro palūkanas; 90,000/po metų.

Pamatoma, kad daug žmonių nueina tam, kad sujungtų tiltu finansus ir keletą pastarųjų metų, jie atvyko, kad būtų greita rinkos augimo dalis. Skaitykite rūpestingai per sutartį prieš to pasirašymą. Sutarties pasirašymas, kad jūs nesate pažįstamas su gali priversti jus prarasti jūsų naujai įsigytą turtą. Šis scenarijus yra galimas, jei jūs nepajėgiate užmokėti mėnesinius užmokesčius, reikalingus už tai, kad jie aptarnavo šią paskolą.

Visada tyrinėkite alternatyvų kreditas pasirinkimą nuo finansų įstaigos prieš sutikimą dėl siūlyto pasirinkimo. Finansų įstaigos visada siūlys kreditas produktus, kurie yra sunkūs parduoti dėl jų šališkumo terminų. būti pristatytas skirtingo kreditas produktų pasirinkimo gali įgalinti jus pasirinkti tinkamą pasirinkimą, kad pateiktų jūsų finansiniam poreikiui.

Sujungiančios tiltu kreditas yra unikalios kadangi jie įgalina lygų įsigijimą turto ant malonių terminų. Šitos kreditas vaidina labai svarbų vaidmenį, garantuojantį, kad didžiuliai sandoriai nekilnojamajame turte ir kituose svarbiuose sektoriuose vyksta. Komercinių sujungimo tiltu paskolų pašalpa negali būti įvertinta nepakankamas. Tai aiškina, kodėl jie yra ant aukšto reikalavimo nepaisant jų didelių procentų atlygių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *