Kieti pinigų patarimai nekilnojamojo turto investitoriams

parašė , 2014-10-29 09:27

Nekilnojamojo turto investavimas buvo karšto mygtuko tema pastaraisiais metais, kadangi mes pamatėme pramonę, išverstą išvirkščią su kintamumu, žlugimu nekilnojamojo turto rinkos, ir, žinoma, suspaudimu kapitalo rankinės virvelių bankininkystės sektoriaus. Tačiau, kietiems pinigų investitoriams ir kreditas gavėjams, galimybė gausiai yra šitais audringais laikais, kadangi gebėjimas kapitalizuoti apimtas sielvarto ypatybes atidaro duris į fantastiškas galimybes naudai.

Tai verta pažymėti, kad ne visos apimtos sielvarto ypatybės iškelia tą pačią naudos galimybę, kuri yra, kodėl mes sukūrėme šį vadovą kad geresnis, auklėja apie, kas ieškoti, kaip gauti finansavimą, ir svarbiausiai, kaip sukurti sveiką sugrįžimą ant sandorio.
Puikaus Apimto sielvarto Turto identifikavimas "Staiga mestis"

Turtas yra "nuliūdintas", kai jis yra įrašomas į sąrašą finansavimo įstaigos ar yra šiuo metu po užsakymu pardavinėjimo dėl teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Šituose pavyzdžiuose, turtas yra paprastai "įvertinamas, kad pajudėtų", kadangi bankas turi mažai į jokias palūkanas dėl kabinimo ant turto daugiau negu būtinas.

Deja, tas pats, dinamiškas, kuris priveda prie šitų galimybių taip pat, daro tai neįtikėtinai sudėtinga manyti, kad finansavimas perka turtą, padėdamas nekilnojamojo turto investitorius į dilemą. Su bankais, atsisakančiais pasiūlyti viršuje kapitalą, kaip jie gali laukti šitų ypatybių pajudėti? Šis finansavimo tarpas sukūrė augančią kietą pinigų skolinančio pramonę, kuri pavergė pramonę.

Kieti Pinigų Skolinančio Pagrindai

Sunkus pinigų skolinantis siūlo tiems, kas turi kapitalą nuostabi investicijų galimybė, aprūpindamas tuos be kapitalo galimybė pasukti sveiką naudą apimtose sielvarto ypatybėse. Yra kelios skirtingos perspektyvos ant kietos pinigų pramonės, taip sumažinkime kelis pagrindinius komponentus, kad padėtumėte jums nustatyti, ar tikrai investavimas į tokias pastangas yra teisingas jums:

(1) Įvertinimas ir greitas kreditas

Kietos pinigų kreditas yra atsitiktinės ant turto įvertinimo. Kadangi skolinanti įstaiga tiktai pasiūlys apytiksliai 70 % viso įvertinimo, kreditas gavėjas norės būti įsitikinęs, kad įvertinimas yra tikslus. Tai draudžia skolintojo statomą sumą iš kreditas didelės rizikos esmės, kadangi turtas yra tada padėtas kaip įkeistas turtas prieš paskolą savarankiškai. Jei kreditas gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas, turtas yra tada perverstas skolintojui kaip atmokėjimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

(2) Saugojimas Savarankiškai kaip kreditas gavėjas

Sudominti įsigijimu ir vietų "spragtelėjimu", naudodami kietus pinigus turi būti gerai informuoti įvairiuose niuansuose, jungtuose su turto verte ir kreditas sąlygomis. Kiekvienas turi būti įsitikinęs, kad jie turi turtą, įvertino kiekį DARBO, būtino, kad atkurtų turtą, jeigu būtina, kadangi šitie "nuostabos" tipai gali dažnai privesti prie finansinio košmaro. Laimei, tačiau, skolintojas nenori turto taip pat, tokiu būdu jie tikėtina bus ganėtinai stropūs įsitikinime, kad jūsų naudos pasiūlymas yra garsinė investicija – tik niekada neskaudina gauti kitą nuomonę dėl reikalingo darbo!

(3) Patogumas prieš Palūkanų normas

Apimtos sielvarto ypatybės aprūpina dideles galimybes, kadangi mes anksčiau paminėjome, bet kad kapitalizuotume, laikas yra esminis. Vieneri iš didžiausių pirmo būtinumo dalykų yra gebėjimas gauti finansavimą skubiai. Kieti pinigų skolintojai paprastai turės gebėjimą į sąranką įvertinimas ir aprūpins finansavimą per dienas, tuo tarpu standartiniai bankai gali paimti savaites! Tai, vieniša, gali garantuoti, kad jūsų akiai turto potencialui nesutrukdo kitas investitorius, kuris turi turtingumą…

Yra kaina, kad užmokėtų už šį patogumą, tačiau – kietos pinigų kreditas dažnai neša didesnę palūkanų normą negu standartinės banko alternatyvos. Tai neturi atvykti kaip jokia nuostaba, kadangi pavojus yra daug didesnis kietam pinigų skolintojui, atsižvelgiant į palinkimu į "greitus" pritarimus.

Nuliūdintas = Nukainotas!

Apimtos sielvarto ypatybės dažnai atvyksta su stačia nuolaida, kadangi skolintojai tiesiog bando iškrauti juos ir kompensuoti jų pradinę investiciją. Tie, kurie supranta, kaip kieti pinigų skolintojai gali dalyvauti greito kapitalo apsaugojime gali pasinaudoti naujai surastomis galimybėmis, gerindami kada nors svarbų galutinį rezultatą.

Šiandienis nekilnojamojo turto klimatas galbūt šildėsi nedaug, bet neperka į supratimą, kad daiktai pasveiko. Bankai vis dar sėdi ant begalinių ypatybių, ir aktyviai siekia investitorių, kad nuimtų juos jų rankų. Ta nauda galėjo būti jūsų – jūs tik turite suprasti kietą pinigų sektorių!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *