Aukštesnės normos asmeninėse kreditaie mažiau gerai šalin

parašė , 2017-04-13 07:21

Bet kas, kas gali nukristi į žemesnę pajamų kategoriją ir tuos su blogu kredito įrašu ketina turėti užmokėti didesnę palūkanų normą, iki 19.9 %, įgalinti juos pasiskolinti pinigų asmeninei greitas kreditasi.

Tai atrodo labai nesąžininga, bet neseniai paaiškėjo, kad Nacionalinė Gyvenamųjų namų statybos bendrija, didžiausias Jungtinėje Karalystėje, įkuria jų palūkanų normas įvertintu atskiro kliento pavojumi. Ligi pat dabar, sistema, kuri buvo panaudota per valdybą pramonės viduje buvo labai paprasta, ir normos buvo pagrįstos kiekiu kreditas, ne ant kreditas gavėjo kredito istorijos.
Nacionalinis, kaip su daugeliu kitų skolintojų, gatvės valytoju ar advokatu, nemokės to paties tarifinio atlygio už paskolą kaip anksčiau, bet, asmuo su mažiausiomis pajamomis užmokės aukščiausias normas ir aukštesnį apmokamą darbuotoją, kuris tikėtina bus finansiškai saugus, gaus jų paskolą pagal žemesnę normą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ši tendencija buvo įgyvendinta visur daugelyje finansų kompanijų anksčiau dabar, pasakykite Po visą šalį, ir jie paprasčiausiai ‘šokinėja ant grupės furgono’.

Dienos pabaigoje, paskutinis rezultatas yra, kad tie ant žemesnių pajamų mūsų visuomenėje suras skolinimąsi, daug brangesnį ir sunkesnį pasiekti – keliems tai galėjo padaryti tai neįmanoma padaryti pagrindinį pirkimą ir daugeliui, net sunkiau išgyventi.

Tokiais probleminiais ekonominiais laikais Nacionaliniai sako, kad jie turi būti atsargūs ir negali rizikuoti savo finansais prieš žmones, kurie tiesiog nedaro, ar nėra patikėti, kad užmokėtų jų skolas. Tai yra laikas pagrindinio nepastovumo nekilnojamojo turto rinkoje su padidėjimu žmonių, prarandančių jų namus ir taip pat daugelį tampančius subankrutavę.

Naudojant sistemą pavojumi įvertinto skolinimo gerai – šalin ar žemo pavojaus asmuo, norintis pasiskolinti 1 000 iki 3 000 svarų, būtų įkrautas pagal 15.9 % normą, tuo tarpu mažiau gerai – šalin, didelės rizikos klientas turės užmokėti palūkanas pagal normą 19.9 % – tikras skirtumas ir šaltoje šviesoje dienos, palyginti su Anglijos 2 % tarifinio atlygio Banku, 15.9 % yra daug gana aukštai.

Kadangi kiekis pasiskolino padidėjimą, sakyti 5 000 iki 7 500 svarų, palūkanų norma žemo pavojaus klientui su gera kredito istorija krinta dramatiškai į 8.9 %, bet, didelės rizikos kreditas gavėjui tai tiktai krinta 3 % į 16.9 %

Jeremy Wood, Vartotojo Finansų Nationwide’s vadovas, pateisino jų judėjimą, sakydamas: ‘Kaip apdairus skolintojas einamojoje kredito aplinkoje svarbu, kad, asmeninių paskolų įkainojime, mes dedame didesnį pabrėžimą pavojaus ir skoliname tinkamai.’

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nuo Moneynet žiniatinklio svetainės, Andrew Hagger, asmeninis finansų ekspertas pasakė: ‘grynas padarinys yra toks, kad žmonės, kurie mažiausiai gali leisti sau tai baigia tuo, kad moka daugiau.’

Pasirodė, sprendimas Po visą šalį, kad pasektų pavyzdžiu už kitų didelių finansinių kompanijų buvo nepaprastai prieštaringas ir labai ant liestinės nuo kitų bankų, Parlamento narių ir Vyriausybės prašymų, kad būtų teisingas jų klientų gydyme.

Planai buvo atskleisti Ministrų, kad įvestų griežtą kodą reguliavimo bankams, kurie bus reguliuoti Finansinių paslaugų Valdžios ir teisiškai priversti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *