Planuojantiems naują stogą

parašė , 2017-04-27 05:12

Kas turėtų rūpėti, norintiems, kad kokybiškos dangos dar šiais metais padengtų jūsų stogus, kad būtų sutvarkytas arba naujai pastatytas stogas? Nuo ko pradėti?

Anksti rasti stogdengius

Kadangi kokybiškos dangos niekur nepabėgs, jų visada, prireikus, bus galima įsigyti vienur ar kitur, pirmiau reikėtų rūpintis stogdengiais. Mat stogdengiai yra tie meistrai, kurie kiekvieną sezoną tiesiog išgraibstomi. Dėl to reikia pasistengti kuo anksčiau rasti gerą stogdengį ir su juo susitarus rezervuoti jį tuojau pat. Tai labai svarbu, kadangi vėliau jau jie gali turėti visus darbus sezonui susidėlioję ir nenorėti dirbti kažką daugiau.

Anksti kontaktuoti su stogo dangų pardavėjais

Dangos stogamsKita vertus, svarbu pradėti ir kuo anksčiau siuntinėti savo užklausas stogo pardavėjams. Kažkodėl taip yra, kad dauguma stogo dangų pardavėjų nedeklaruoja visų medžiagų kainų savo interneto puslapiuose. Tad tenka siųsti užklausas su reikiamų medžiagų sąrašu ir sužinoti, kiek kas kainuos. Kartais ir padaromos nuolaidos. Kokių medžiagų reikės?

Ko reikės: medžio. Iš tiesų, nors apie stogą pirmiau galvojame ne nuo jo apačios, o nuo to paviršiaus, kurį visi matome, tačiau medžio gal prireiks net daugiau negu pačios stogo dangos. Ir medžio kaina stogui bus panaši kaip ir stogo dangos, jei ne didesnė. Reikės gegnių, kad būtų pastatytas tas stogas, ir murlotų. Tai dar vadinama balkiais arba medžio tąšeliais. Taip pat reikės skersinių ir išilginių grebėstų – susidarys labai ilgos medžio juostos, tačiau tiek jo tikrai reikės, kad laikytųsi stogo danga.

Ko reikės: dangos. Geriausia kokybiškos dangos ieškoti pas specializuotus tiekėjus, o ne bendrų statybinių medžiagų parduotuvėje. Ten ir pasirinkimas bus didesnis, ir kainos geresnės. Rinksitės beasbestį šiferį, skardą, bitumą, čerpes ir kitas stogo dangas.

Ko reikės: šiltinimo medžiagų. Jeigu tai ne daržinė, o namas, reikės kaip reikiant apšiltinti stogą. Geriausia naudoti akmens vatą, kuri stogui naudojama su rulonu. Taip pat reikės ir lietaus nuvedimo sistemų, kitų priedų ir tvirtinimo medžiagų. Visa tai gal pavyks nusipirkti vienoje ar keliose vietose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *