Autofurgono finansavimo pasirinkimas

parašė , 2016-10-22 07:53

Ilgiausią laiką gaminti namai buvo žinomi kaip "autofurgonas", ir į šią dieną daug žmonių kreipiasi į juos kaip toks. Autofurgonai yra pastatyti didelėje pramoninėje priemonėje. Šioje kontroliuotoje aplinkoje statybininkai privalo statyti kiekvienus namus į griežtą griežtą Apgyvendinimo ir Miesto plėtros Kodą. Šis kodas buvo sukurtas Federalinės vyriausybės, kad reguliuotų jų projektą, struktūrą, ir saugumą.

Daugeliui šeimų nepaprastas gamintų namų affordability daro nuosavybę labiau tikėtina tikrove, jei jie negali įeiti į rinką tradiciškai pastatytiems namams. Žema įėjimo kaina tam, kad nupirktų mnaufactured namo privedė prie draminio gamyklos padarytos naminės statybos pramonės vystymosi padidėjimo. Tai taip pat leido daug šeimų, kurios kitaip negalėjo leisti sau tokio pirkimo, kad įeitų į naminę pirkimo rinką

Autofurgonai sudaro gerą 10 % amerikiečių nekilnojamojo turto rinkos leidimo milijonai žmonių galimybė finansuoti ir valdyti jų savus namus. Autofurgonai, pastatyti šiomis dienomis, siūlo aukštos kokybės statybą, didelę vertę, ir aukštintas ypatybes, kurias naminiai pirkėjai gali surasti tradiciškiau pastatytame pasiūlyme.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai gamyklos pagamintų namų populiarumas padidino vis daugiau naminių skolintojų, ir kreditas brokeriai įėjo į autofurgono finansavimo rinką. Tai nereiškia kiekvieno banko, ar brokeris finansuos gamintus namus, bet jei jūs darote savo namų darbą, nėra per sunku surasti skolintoją, kuris daro. Esmė kurios dauguma skolintojų ieško yra, gali svarstomas autofurgonas būti klasifikuotas kaip nekilnojamojo turto dalis. Ruoštis paprastai priklauso nuo to, kokį fondą ir pagrindą namai turi.

Vienas daiktas kurį jūs pastebėsite, jei jūs randate vietinį skolintoją ar įkeičiate brokerį, kad finansuotumėte mobiliojo ryšio telefoną yra, kad yra daug panašumų ir keli skirtumai iš pagalio pastatyto finansavimui namo. Daugeliu atvejų autofurgono ant žemės dalies finansavimas reikalingas minimalaus pirkimo kainos 5 procentų mokėjimo grynaisiais. Atmokėjimo terminai taip pat finansuos balansą kreditas ar per 20 ar per 30 metų periodą.

Mobiliojo ryšio telefonui ar gamintas namo esantis autofurgono parke ar išnomuotoje žemėje kilnojamojo turto greitas kreditas galėtų būti būdu nueiti. Šis kreditas tipas neatsižvelgia į tai, kas žemė yra verta to, namai sėdės ant. Tai tiktai finansuoja namus savarankiškai, paliekant savininką pasirinkimas perkelti namus, jei ir kai jie nori.

Kitas pasirinkimas autofurgono pirkėjams finansuoja jų naujus namus per gamintoją. Daugeliu atvejų gamintojas gali pasiūlyti kreditas finansavimo terminus, kurie yra konkurencingi su vyraujančiais skolintojais. Jie gali taip pat surišti į ryšulį kainą perkelti namus nuo pramoninės priemonės į būsto savininko partiją į paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs jau valdote mobiliojo ryšio telefoną ar gaminote namo, jūs taip pat turite pasirinkimą iš naujo finansuoti jūsų einamąją paskolą, daug kaip tie su labiau tradicine greitas kreditas. Su šiandieniais žemais kursais tai gali būti kažkuo, kad svarstytų, jei jūs norite žemesnio mėnesinio užmokesčio. Jūs galite taip pat panaudoti šį kreditas tipą, kad ištrauktumėte papildomus pinigus iš bet kokio teisingumo, kuris gali būti sukurtas jūsų namuose. Šie pinigai gali būti panaudoti, kad atsiskaitytų su kitomis skolomis, daryti naminius pagerinimus, ar kažką kita, kurio jūs, galbūt, reikiate.

Net nepaisant to, kad autofurgono finansavimas yra linkęs būti nedaug kitoks negu kreditas tradiciškai pastatytiems namams yra daug pasirinkimo, iš kurio jūs galite išsirinkti. Tuo metu, kai daug skolintojų siūlo skirtingą gamintą vidaus kreditas pasirinkimą, tai gali būti kietu, kad gautų finansavimą autofurgonui. Tai nereiškia, kad jūs neturite pabandyti todėl, kad galimybės yra geros, kad jūs surasite skolintoją, pasiruošusį realizuoti jūsų būsto nuosavybės svajonę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *