Automobilių nuoma sezono metu

parašė , 2016-07-22 04:08

Nuomos paslaugosKiekvieną vasarą ne tik mažėja norinčių keliauti viešuoju transportu, tačiau ir nepalyginamai išauga turistų skaičiai, kurie dažnai naudojasi automobilių nuomos paslaugomis. Tiek turistams Lietuvoje, tiek ir patiems lietuviams, sezono metu planuojant naudotis automobiliu nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kokioje užsienio šalyje, reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus niansus, kurie įtakoja sklandžias automobilių nuomos paslaugas bei patrauklias kainas. Todėl aptarsime į ką būtina atsižvelgti, nuomojantis automobilį šiltojo metų sezono laiku.

Planuok iš anksto

Nepaslaptis, kad automobilių nuomos įmonėms vasaros laikotarpis visame pasaulyje yra pats darbymetis. Todėl planuojant keliauti į kitą šalį ar naudojantis automobiliu nuoma Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje būtina tai planuoti iš anksto. Vasaros metu sklandžiai išsinuomoti automobilį ir greitai gauti patvirtintą rezervaciją yra be galo sunku, todėl įpratai dar lėktuve rezervuotas automobilis vasarą dažniausiai nusileidus ant žemės gali jūsų ir nelaukti, nes paprasčiausiai visi automobiliai jau gali būti užimti. Atostogos, šeimų kelionės, padidėję tarptautinių konferencijų bei komandiruočių skaičiai gali įtakoti automobilių trūkumą. Vasaros metu rekomenduojame tik sužinojus tikslią datą, kada reikės automobilio, nieko nelaukiant jį rezervuoti.

Mokėk mažiau

Nepaslaptis, kad kaip ir kurortiniuose miestuose sezono metu kainos tampa aukštesnės, taip ir automobilių nuomos paslaugos sezono metu tampa brangesnės. Todėl reikėtų vėl sugrįžti prie „planuok iš anksto“ skilties, tačiau čia planavimas tampa svarbus ne tik dėl automobilio rezervacijos, bet ir nuomos kainos. Kuo anksčiau užsirezervuosite automobilį, tuo mažiau mokėsite. Jei turite galimybę tai padaryti prieš sezoną – nieko nelaukite. Juk net sezono metu rezervacijos atšaukimas būna dažniausiai nemokamas. Keliaujant į užsienio šalis rekomenduojame bendradarbiauti su viena įmone ir nesirinkti kaskart kitos. Mat kaip ir visur, automobilių nuomos įmonės vertina lojalumą, todėl net sezono metu gali suteikti jums pirmienybę bei patrauklią kainą.

Pirmas kartas?

Pirmą kartą besinaudosiantiems automobilių nuomos paslaugomis užsienyje rekomenduotina peržvelgti kas įeina į automobilių nuomos kainą. Sezono metu tai aktualu ne tik pirmą kartą paslaugomis besinaudojantiems klientams, tačiau ir lojaliems klientams. Mat įmonės pasileika teisę keisti savo įkainius bet kokiu metų laikų, todėl sezono metu kylant kainos verta patikrinti ar neprisidėjo papildomų mokesčių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *