Belaidės oro stotys ir jų pašalpa

parašė , 2012-12-28 10:48

Nueitas yra dienos, kai mes tiktai turėjome žinias, kad pasakytume mums, ar mes turėsime aiškų dangų per savaitę ar lietaus debesis, atvykstančius mūsų kelias. Nesenų įvykių dėka moksle ir technologijoje, mes galime dabar nupirkti mūsų savus instrumentus ar net Orai Prienuose stotis, kad numatytume orą nuo mūsų namų patogumo.

Elektroninė oro stotis daugiau neturi didelių ir griozdiškų prietaisų, pridėtų prie to, bet dabar atvykti į išpuoselėtus projektus. Jūs galite net gauti elektronines oro stotis, kurios yra radijo imtuvas ir naudoja radijo bangas, kad perduotų duomenis nuo daviklių, kurie yra padėti aplink namą. Šitie belaidžiai prietaisai yra lengvi pasielgti, ir judėjimas jų nuo vienos vietos kitam nėra daugiau svarstoma problema.

Ši belaidė elektroninė Orai Prienuose stotis susideda iš vieno svarbiausio aparato ir kelių kitų elektroninių įrašo prietaisų. Įrašo prietaisai turi daviklius juose kad rekordiniai daiktai kaip temperatūra, atmosferinis spaudimas, vėjo greitis, drėgmė ir lietaus vandens lygmenys. Šitie davikliai renka duomenis, reikalingus numatyti orą ir perduoti juos į svarbiausias vieneto naudojimo radijo bangas. Svarbiausias vienetas tada naudoja mikronuolaužą, kad išverstų duomenis, kuriuos nusiunčia į jį, ir daug parodymų aiškina besiartinančias gamtines sąlygas.

Jei jūs studijavote geografiją, jūs žinosite, kad pagrindinis elementas, kuris paveikia orą yra atmosferos temperatūra. Žemė ir vanduo aplink padėtą detalę yra įkaitinti į ar aušinti priklausomai nuo temperatūros, ir šis pakeitimas temperatūros skirtingose vietose kuria vėjus, kurie atneša orą. Karštas oras pakils, kurdamas rajoną žemo spaudimo ir atvės, oras leidžiasi žemyn ir kuria aukšto slėgio rajoną. Rajonas su žemu spaudimu yra sujungtas prie lietaus, ar debesys ir vienas su aukštu slėgiu turės aiškų dangų. Vėjas ir jo kryptis priklauso nuo rajonų atmosferinis spaudimas ir temperatūra.

Tai yra, kodėl oro stotis turi turėti barometrą, kad apskaičiuotų atmosferinį spaudimą ir tai dar svarbiau, termometras, kad įrašytų supančio rajono temperatūrą. Bet oras taip pat priklauso nuo kiekio drėgmės ore (drėgmė), ir tai yra, kodėl Orai Prienuose apims drėgmėmatį, kad padarytų tik tai. Vėjo greitis, temperatūra, oro slėgis ir drėgmė yra visi įrašyti oro stoties specifinėje vietoje per laiką. Šie įrašyti duomenys yra pagrindinis elementas, kuris yra panaudotas, kad apsispręstų, ar oras atneš lietų, debesis ar saulės šviesą.

Jūs galite surasti naminę Orų prognozė Prienuose stotį tinkle, kuri tiks jūsų reikalavimams taip pat kaip biudžetui. Daug oro skalikų nori panaudoti kažką labiau tradicinis žvilgsnis ir jei jūs esate vienas iš jų, jūs galite neabejotinai gauti kažką, kas atrodys tradicinis, bet tuo pačiu metu turės didelį funkcionalumą ir technologiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *