Pakėlimas jūsų galimybių pritarimo verslo greitas kreditasi

parašė , 2012-12-23 12:00

Viena iš jūsų sudėtingiausių užduočių kaip mažos įmonės savininkas mano, kad pakankamai kapitalo valdo jūsų verslą. Jei jūs ruošiatės kreiptis dėl mažos įmonės kreditas, tai jūs tik mažinate šią naštą. Pasistenkite, kad studijuotumėte viską, kuris jūs galite, kad uždarytumėte paskolą turėti reikalo ir kelti jūsų verslą.

Kai mažas ar paleidimo firmos teigia, kad verslo greitas kreditas prašo bankams ir kitoms skolinančioms įstaigoms, paprasta pagrindinė priežastis pastarojo tam, kad atšauktų šitas paraiškas yra rizikos veiksniai. Tačiau su deramu ruošimusi, jūs galite vis dar daužyti sistemą ir pritarti jūsų greitas kreditasi.
Yra verslininkų, kurie mano, kad jie gali pradėti nuo vyriausybinių dotacijų ir bendruomenės agentūrų. Tai labiau net neįtikimas negu gavimas kapitalo nuo jūsų savų draugų, banko, šeimos ar santaupų.

Pagrindiniai reikalavimai gauti mažos įmonės kreditus, kurioms pritariama, yra jūsų asmeninė kredito istorija, išsimokslinimas, patirtis, ir stiprus verslo planas, kuris rodo jūsų verslo įvykdomumą, kadangi jūs pradedate ant savo plėtimo.

Verslo planas yra turbūt aukščiausias veiksmų planas, kad verslininkai turi prioritize. Verslo planas yra jūsų tvirtinimas skolintojui, kad jų pinigai bus saugūs su jumis ir kad jūsų tvirtinimas yra faktiškai nerizikingas.

Pirma, jūsų verslo planas turi parodyti pinigų kiekį, jūs turite būti įlietas jūsų versle. Jei jūs tik pradedate ant savo verslo, šis kiekis turi bent jau būti įtrauktas į paleidimo kapitalo apytikrį apskaičiavimą. Labai svarbu, kad jūsų apytikris apskaičiavimas yra kaip tikslus tiek kiek įmanoma. Prašymo pinigai, kurie yra tik pakankamai jums, kad investuotų tai išmintingai.

Geras verslo planas taip pat apima labai išsamų ar specifinį planą to, kaip jūs tiksliai investuosite ar paskirsite kapitalą skirtingiems jūsų verslo rajonams. Verslo greitas kreditas yra paprastai leidžiama plėtimui operacijų, pirkimui naujos įrangos, ar užmokėti verslo skolas. Kiekvienas turi būti aiškiai apibrėžtas jūsų verslo plane.

Jūs turite sugebėti parodyti jūsų verslo plane, kaip jūsų verslas gali panaudoti paleidimo kapitalą kaip mindantį akmenį. Su jūsų numatytomis finansinėmis ataskaitomis ir pinigų cirkuliacija, pasistenkite, kad parodytumėte jūsų skolintojui, kad jūs sugebėsite grąžinti paskolą viduje laiko tarpo, kuris yra duotas jums.

Ne kiekvienam, kuris kreipiasi dėl verslo kreditas pritaria. Pagaliau ant jūsų verslo plano, išleiskite savo skolintojus žinoti, kad atmetimas neatkalbės jūsų kelti jūsų verslo atlikimą. Geriausia, jei jūs sugebėsite pavaizduoti įsitikinusią ir ryžtingą mąstyseną. Pasakykite jūsų skolintojams, kad jūs pabandysite nuo vieno skolintojo į kitą, kol jums nepritars jūsų verslo greitas kreditasi.

Mažos įmonės savininkai turi turėti šią tam tikrą laikyseną, kuri numato, kad jie yra laimingi ir didžiuojasi su jų verslo avantiūra. Tai pasakys jūsų skolintojams, kad jūs žinote tai, kas geriausia jūsų verslui ir kad jūs rūpinatės juo. Supraskite, kad skolintojai taip pat turi padaryti kreditus taip, jei jūs negaunate pritarimo, pabandykite paklausti jų priežastis už, tokiu būdu jūs galite pasimokyti iš to, kadangi jūs judate toliau į savo kitą verslo kreditas paraišką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *