Buhalterinės paslaugos internetu – puikus pasirinkimas?

parašė , 2016-02-21 23:30

XXI amžiuje virtualus pasaulis beveik susimaišė su realiu, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių nebeskiria, kur vienas pasaulis, o kur kitas. Paprasčiausiai jie greta kuria bendrą visumą. Vis daugiau paslaugų atliekama internetu, kadangi tai padeda sutaupyti ir labai daug laiko ir tuo pačiu pinigų. Taip pat populiarėja ir darbas freelancinant, o tai reiškia, kad asmuo nėra įsipareigojęs nuo 8 iki 17 valandos sėdėti darbe. Plinta vis laisvesni darbo modeliai ir kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokį, kuris jam atrodo labiausiai tinkamas. Buhalterinės paslaugos – ne išimtis. Šiuo metu populiaru samdytis buhalterius, kurie dirba ne tik su Jūsų įmone, tačiau su keliomis. Paslaugos suteikiamos lygiai tos pačios, tačiau asmuo nesėdi visą dieną jūsų biure ir tuo pačiu konsultacijas jis dažniausiai suteikia virtualiais būdais. Ar tai tikrai toks pat geras pasirinkimas, kaip ir asmeninio buhalterio turėjimas? Ar taupymas neatsisuks atgal prieš verslininką?

Visada galima sutaupyti nesumažinant kokybės

Apie buhalterijos paslaugasBuhalterinės paslaugos internetu, pirmiausia, pigesnis pasirinkimas, taigi tie asmenys, kurie nori bent kiek sumažinti savo išlaidas renkasi šį variantą. Tiesiog tokio tipo buhalteriai dirba sau, taigi patys susimoka ir visus mokesčius, kurie labai dažnai tampa svarbiausiu aspektu galinčiu padėti verslininkams bent kiek sutaupyti. Reikėtų akcentuoti ir tai, kad šiuo atveju toks taupymas tikrai nesumažina pačios kokybės. Paslaugos suteikiamos tokios, kaip ir asmeninio buhalterio. Tuo pačiu konsultacijos vyksta internetu arba telefonu, tačiau esant poreikiui buhalteris gali atvykti iki įmonės ir ten išsiaiškinti, kas yra neaišku ir kokio problemos kyla.

Prisiimama visa atsakomybė

Net ir tokiu atveju, jeigu įvairiais klausimais buhalteris jus konsultuos internetu, jis vistiek priima visą atsakomybę už tai, kaip skaičiuoja ir kokius sprendimus priima. Tai tik nurodo, kaip svarbu samdytis buhalterį. Iškilus kokioms nors problemos jis visada nemokamai jas sutvarko ir tuo pačiu, jeigu su klysta finansine prasme, tokiu atveju sumoka tiek, kiek tik reikia. Jokio skirtumo, ar jūsų kompanija pasisamdė asmeninį buhalterį pagal darbo sutartį, ar naudojasi šiuo metu populiariu būdu samdytis buhalterius ir su jais kontaktuoti internetu – visos pasaugos yra suteikiamos vienodai kokybiškai ir bet kuriuo atveju specialistas visada prisiima atsakomybę už atliktus darbus.

Kaip pasirinkti geriausią profesionalą?

Buhalterinės paslaugos internetu taip pat kaip ir asmens samdymas pagal darbo sutartį reikalauja, kad būtų skiriama kuo daugiau laiko paieškoms. Kuo daugiau kriterijų palyginsite, tuo tikresni galėsite būti, kad atradote patį geriausią savo srities specialistą, kuris tikrai nuoširdžiai stengsis suteikti kokybiškas paslaugas. Ieškoti siūlome pagal šiuos kriterijus.

  1. Įvertinkite, kokios yra paslaugų kainos.
  2. Kokie atsiliepimai apie konkretų asmenį?
  3. Kokia jo kompetencija?
  4. Kiek jis turi darbo patirties?
  5. Kokiomis valandomis konsultuoja?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *