Kredito linijos valdžia

parašė , 2016-02-24 22:56

Į daugumą žmonių Šiaurės Amerikoje įklimpsta skola. Automobilių kreditas skola, studentas skolina skolą, įkeičia skolą ir svarbiausiai kreditinės kortelės skolą.

Kreditinės kortelės skola yra lengviausia į prieigą ir lengvai blogiausią formą skolos, kurią kiekvienas gali kaupti. Dauguma kreditinių kortelių turi palūkanų normą, kuri prasideda 10 % kasmet, ir kiti net didina iki 20 % ir 30 % priklausomai nuo ypatingų priemokų, jungtų su ta kortele.

Kreditinės kortelės kompanijos gundo jus su labai daug ypatingų stimulų, bet dauguma žmonių nepajėgia suprasti, kad jie galėjo ir turi gauti kredito liniją vietoj to.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kredito linija yra greitas kreditas nuo banko, kuris yra panašus į tą kreditinės kortelės, bet tik su daug žemesnėmis palūkanų normomis. Keli gali būti 2 % ar 3 % ar galbūt iki 5 % ar šiek tiek daugiau. Tačiau, turi būti pažymima, kad jie yra daug žemesni negu kreditinės kortelės palūkanų normos nesvarbu, kaip jūs žiūrite į juos. Bet kas, kas labiau vertintų kreditinę kortelę kredito liniją, kad įgytų prieigą prie kai kurių skolintų lėšų yra tikrai neišmanantis apie pašalpą.

Aš žinau apie vyrą, kuris sugebėjo kaupti 75.000$ kredite, kuris jis turėjo papratimą finansuoti projektą, kuris susprogo po apytiksliai vienerių metų.

Šis vyras, kuris net nedarė 2.000$ iš šio projekto naudos baigė tuo, kad buvo atsakingas už didžiulius 90.000$ po dvejų metų dėl jo nemokšiškumo.

Jei jis būtų žinojęs geriau (jis iš tikrųjų nebūtų pradėjęs, šis projektas) galbūt tiesiog atidarė liniją kredito ir išgelbėjo jį pats didžiuliai 16.000$!

Suteiktas lengviau gauti prieigą prie plastiko negu linija kredito, tačiau jei jūsų kredito reitingo ir mėnesinių pajamų pakankamai, kad gautų jus 75.000$, jūs galite būti įsitikinęs, kad bankas paskolins jums bent jau 50$, 000 kredito linijos formoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, jei jūs ieškote kai kurių skolintų pinigų, kad atidarytumėte jūsų restoraną ar padarytumėte kažkokį suremontavimą ar bet kokį kitą projektą, nepanėšėja į vyrą prieš paminėtą istoriją. Kreipkitės dėl linijos kredito prieš smūgiavimą tos kortelės ir sutaupykite tūkstančius dolerių palūkanų dėl proceso. Galbūt nėra lengviau gauti, bet lengviau susidoroti ir taip pat lengvesnis sumokėti, prašom padaryti teisingą pasirinkimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *