Duokite artimą, ieško ne tradicinių paskolų

parašė , 2016-12-08 20:58

Reikšmingas skirtumas tarp tradicinis ir ne tradicinės kreditas tame su pastaruoju, FHA ar federaline Apgyvendinimo Valdžia turi jūsų skolintojo nugarą. Jei jūs negalite užmokėti savo paskolą, FHA žingsniai į priekį, kad užmokėtumėte banko reikalavimą. Šis draudimo procesas nėra laisvas. Tai įtraukiama su jūsų kreditas užmokesčiu, ir tai gali būti netikėtai užmokesčiu viršuje šiek tiek. Centrinis faktas yra, kad FHA saugo jūsų skolintoją nuo pralošimo fondo, kurį tai paskolino jums, duoda jūsų skolintojui daugiau tikėjimo, kad pritartų jūsų greitas kreditasi, jei jūs negalite patenkinti daugumos draudžiamųjų norų tradiciniam finansavimui. VA ar Patyrusi Administracija taip pat remia ne tradicines kreditus.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be FHA draudimo, jūsų skolintojas turi būti tiek įsitikinęs kiek galima, kad jūs ketinate užmokėti skolą, dėl kurios jūs sudarote kontraktą. Dėka FHA draudimo, skolintojų ne tradicinės kreditas gali paimti pasirinkimą ant jūsų, jei kredito įrašas yra mažiau negu būtinas, ar jei jūs esate jaunas ir neturite didžiosios dalies kredito istorijos dar apskritai. Jūs galėtumėte taip pat išeiti su nuslopinimu mažiau mokėjimo grynaisiais ant netradicinės skolos todėl, kad FHA padeda jų nugaroje apsaugoti jūsų skolintoją prieš finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Jūs galite padėti taip mažas kaip 3.5 % FHA-apdraustoje paskoloje, ir VA įsitikina kreditas be pinigų žemyn apskritai. Ne tradicinės kreditas nėra visiškai svajotos, įvyksta visiems skolininkams, kurie nori nupirkti namus. Jie atvyksta su kai kuriais sunkumais taip pat kaip apribojimu. Pavyzdžiui, jūs negalite skola reikšminga suma ant namų; jūs esate apribotas iki tam tikrų kepurių.

Jei jūs randate puikų namą, įrašytą į sąrašą 3000 000 dolerių, netradicinė greitas kreditas gali apimti tiktai 250 000 dolerių pirkimo kiekio. Tai nereiškia, kad jūs negalite nupirkti turto, bet tai gali neigti vieną iš netradicinės kreditas profilių. Kad nupirktumėte namus, jūs turėtumėte sudaryti skirtumą tarp FHA ribos ir pirkimo kiekio su reikšmingesniu mokėjimu grynaisiais. Bet su visu tipu patogumų poreikis ne tradiciniai kreditas reikalavimai didėja. Nors FHA, taip pat kaip VA, daro prieinamu netradicines kreditus labiau tikėtina naminiams pirkėjams, yra kažkas sandoryje skolintojams be to. Jūs tipiškai mokėsite daugiau su palūkanomis dėl netradicinės skolos, kartais grandiozinis sumanymas daugiau. Ne tradicinė greitas kreditas palaiko jus, kad nupirktų namus, kai jūs galėsite nesugebėti į dėl jūsų negalėti atitikti tradicinius kreditas reikalavimus, bet po ilgo laimikio, jūs tipiškai mokėsite daugiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *