Teisingumo kreditai – jie yra teisūs jums?

parašė , 2016-12-25 15:38

Teisingumo kreditas yra kiekis pinigų, kurių jūs galite pasiskolinti pagrįstas jūsų turto verte ir ką jūs vis dar įsiskolinate. Naudojant jūsų namus įkeistam turtui, kad pasiskolintų pinigų būtinam remontui, atostogos ar kažkas, kurio jūs, galbūt, reikiate naudoja teisingumą. Teisingumas yra kiekis, kurio namai yra verti per tai, ką jūs įsiskolinate. Pavyzdžiui, jūsų namai buvo įvertinti 200.000$, ir jūs įsiskolinate 100.000$. Teisingumas būtų 100.000$.

Keli klausimai visada atsiranda kai prieita prie nepažįstamos temos. Teisingumo kreditas gali būti paaiškintos tiesiog, užduodamos kelis klausimus skolintojo, su kuriuo jūs kreipiatės. Jie gali būti panaudoti iš esmės kažkam, kuriam jūs turite panaudoti juos išskyrus neteisėtą veiksmą. Dauguma žmonių naudoja juos įsiskolinusiai konsolidacijai ar pirkimui kažko brangaus, kurio jie norėdavo per ilgą laiką
Jie yra taip pat dažnai naudojami naminiams pagerinimams ir mokėjimui už kolegiją jūsų vaikams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra kitas naudojimas naminėms teisingumo paskoloms. Jei jūs turite pranešimus, su kuriais jūs norite atsiskaityti ir konsoliduoti visas jūsų skolas kartu viename užmokestyje, tai yra vienas būdas, kuriuo jis gali būti padarytas. Tai gali padėti jums grįžti greitomis todėl, kad šitos kreditas dažnai turi žemesnę procentinio dydžio normą. Jie yra taip pat neapmokestinami.

Lengviau negu kada nors kreiptis dėl teisingumo paskolų. Su internetu viskas, kurį jūs turite padaryti yra, užpildo paraišką tinkle, ir normaliai jūs turėsite atsakymą po apytiksliai minutės ar du. Procesas tiktai užtrunka kelias minutes, ir atsakymo greitumas yra viena priežastis, daug būsto savininkų nusprendžia paimti šį maršrutą, naudodami jų namus įkeistam turtui greitas kreditasi.

Dauguma finansų įstaigų žiūri į jūsų darbą, jūsų kiekį parvesti namo mokestį, jūsų kredito istoriją ir kiek pinigų jūs paprašote pasiskolinti. Paskui jie žiūri į vertę jūsų namų ir kiek jūs vis dar esate skolingas. Jei pritartas, jūs labiausiai tikėtina turėsite pastovų mėnesinį užmokestį taip pat kaip nustatytų palūkanų normą.

Net tie, kas yra savisamdytas gali ruoštis teisingumo greitas kreditasi iki tol, kol jie atitinka skolintojo kredito reikalavimus. Terminai atmokėjimui priklausys nuo kiekio, kurį jūs skolinatės, palūkanų norma ir kreditas ilgis. Tai neketina būti tais pačiais terminais kaip originali greitas kreditas, kurią jūs turėjote ant savo namų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Naminė teisingumo greitas kreditas nėra tas pats kaip naminė kredito teisingumo linija. Naminė kredito teisingumo linija yra atnaujinamasis kreditas, ir jūsų namai yra panaudoti kaip įkeistas turtas. Palūkanų norma nėra taisyta, ir niekas nėra užmokestis. Kiekis kurį jūs užmokėsite kas mėnesį priklausys nuo kiekio, kurį jūs vis dar įsiskolinate.

Daugumos finansų kompanijų ar bankų reikalingas, kad jūs gyventumėte savo namuose, kad gautumėte naminę teisingumo paskolą. Geriausi aspektai turėti namus, kad panaudotų kaip įkeistas turtas šiam kreditas tipui yra atveju nenumatyto blogiausio atvejo yra kažkas, kad tikėtųsi gryniesiems pinigams, kurių jums reikės. Tipiška šios rūšies greitas kreditas normaliai ima nuo dviejų iki trijų savaičių užsidaryti. Nors, jei jūs turėjote tą patį pranešimą daugelį metų ir pažįstate banko pareigūnus tai galėjo būti apdirbama anksčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *