Durų pasirinkimas: kriterijai, kuriuos reikia įvertinti

parašė , 2017-07-07 10:39

Ieškodami Jums labiausiai tinkamų medinių durų turėtumėte įvertinti konkrečius kriterijus. Dažniausiai medinėms durims keliami kur kas mažesni reikalavimai, kadangi namuose jos neturi “atlaikyti” labai sudėtingų oro sąlygų. Juolab, namų durys nėra tos, kurios privalo jus apsaugoti nuo išorinių aplinkos dirgiklių, kurti saugumą namuose. Visgi, renkantis duris reikia skirti laiko. Medinės durys – dažniausiai pasirinkimas, tačiau renkantis gaminį reikia įvertinti ne tik medžiagą, tačiau ir kitus kriterijus.

Medinės durysMedinės durys detaliau gali būti skiriamos pagal tai, iš kokios medienos gaminio jos yra padarytos:

  • Laminuotos durys.
  • Masyvo medžio durys.
  • Faneruotos durys.

Kiekvienos iš durų taip pat yra gaminamos iš konkretaus medžio, tad jeigu Jums yra svarbu, kad durys būtų ąžuolinės ir labai tvirtos arba raudonmedžio, kadangi norite išlaikyti natūralų durų grožį – ieškokite ir konkretaus gaminio. Dažniausiai renkantis duris greta būna nurodyta iš kokio medžio jos pagamintos.

Taip pat renkantis duris reikia įvertinti ir daugiau papildomų kriterijų. Medinės durys yra tvirtos ir gražios, tačiau kai jų pasiūla tokia plati – įvairiapusiškesnis lyginimas yra būtina.

1.Renkantis duris reikia įvertinti, kokio stiliaus gaminys Jums yra reikalingas. Medinės durys puikiai tinka ir moderniame, ir klasikiniame interjere.

2.Taip pat siūlome įvertinti ir kainoraščius, kadangi medinių durų kaina gali labai varijuoti. Nuo pigesnių iki labai brangių, tačiau tikrai kokybiškų.

3.Taip pat pasižiūrėkite, kokia yra durų spyna ir kokios rankenos. Jos turi būti ne tik estetiškai patrauklios, tačiau taip pat ir funkcionalios.

4.Garso laidumas labai aktualus renkantis net ir vidaus duris. Pavyzdžiui, turite paauglį vaiką, kuris mėgsta garsiai klausytis muzikos. Tokiu atveju labai sandarios durys gali padėti išvengti pykčių dėl triukšmo.

5.Standartinės durys yra paprastai sumontuodamos, tačiau ką daryti, jeigu Jūsų pasirinktos durys yra nestandartinės. Geriausia išeitis – pasikviesti į pagalbą profesionalus, kurie viską sumontuos už Jus.

Medinės durys – geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybiškų durų namuose, kurios leis gyventi patogiai ir saugiai. Svarbiausia atrasti labiausiai Jums tinkamas duris. www.gamalangai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *