Peras, kad įsižiūrėtumėte, skolindamas – jūs esate taupytojas ar investitorius?

parašė , 2017-07-03 08:35

Socialinis skolinimas ar peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas prasideda nuo minties, kad žmonės nori paskolinti kitus žmonių pinigus. Jei jūs neišgirdote apie tai anksčiau, negu jūs nebūsite vienišas, bet tai yra auganti tendencija. Labiausiai pagrindiniai apibrėžimai yra atskiri investitorių kreditas pinigai atskiriems kreditas gavėjams. Revoliucinė minties teisė? Gerai, iš tikrųjų tai nėra ir čia yra kodėl.

Bankai darė tai šimtus metų. Jie ima indėlininkų pinigus ir daro kreditus ir kreditus su jais. Jie moka žemą palūkanų normą indėlininkui pinigų ir renka didesnę palūkanų normą iš kreditas gavėjo. Taip keliu žmonės skolino žmonėms netiesiogiai per ilgą laiką.
Peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas yra tai, kas vyksta, kai yra mažiau banko dalyvavimo. Bankas tam tikra prasme tampa finansiniu tarpininku, kuris jungia skolintojus prie kreditas gavėjų. Sandoris yra pasirašytas ir palengvintas šio tarpininko, bet mainais už mažiau dalyvavimo jie prašo mažo sugrįžimo. Dažnai tai įgauna formos mokesčių už darbą kreditas ir mažos dalies palūkanų normos, kurią įkraunama kreditas gavėjui. Kadangi pinigai atvyksta tiesiogiai iš asmens, pavojaus kai kuriuose būduose, perleistuose tiesiogiai atskiriems skolintojams. Be to, kadangi yra perkėlimas pavojuje, sugrįžimas turi būti aukštesnis atskiram skolintojui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar, jūs jau manote, kad tai yra jums ar jokiam keliui? Gerai, jūs galėtumėte jau prieiti prie išvados, kad, jei jūs esate taupytojas, jūs nenorite jokios dalies. Tai suprantama ir yra labai specifinių priežasčių dėl kodėl. Pirma, kodėl jūs padedate jus pinigai į banką bet kokiu būdu? Daugiau negu tikėtinas atsakymas yra, tai saugu. Bankai nestato jūsų bet kuriam iš pavojaus kreditase, kurias jie duoda. Mainais jūs gaunate žemą palūkanų normą. Antra, pinigai, kuriuos jūs turite yra skystis. Jūs galite pasiekti, tai bet kuriuo metu ir nepriklausomai nuo banko paskolino jūsų pinigus anksčiau, jie turi pagerbti jūsų atitraukimą. Jei jūs skolinate savo pero pinigus, kad įsižiūrėtumėte, skolindamas, jūsų kreditas mokesčiai ilgainiui, ir neįmanoma iš tikrųjų ištraukti jūsų pinigus, neparduodant jūsų teisės į paskolą.

Mes tiktai kalbėjome apie pavojų, bet yra sugrįžimų. Jei jūs, tai uždegė jūsų palūkanas, jūs galėtumėte būti investitoriumi. Sugrįžimai, įrašyti į sąrašą, skolindami club.com, yra kur nors nuo 6.69 % į 19.37 %. Tai yra tolimas pagerinimas per tai, ką bankai moka taupomosiose sąskaitose. Be to, kiekviena greitas kreditas yra pasirašyta finansinio tarpininko, tikrindama kreditas gavėjo pajamas, kredito tvirtinimą, kredito reitingą ir foną. Jie elgiasi kaip normali greitas kreditas banko ir kreditas gavėjų, kurie nesusitinka, kokybės standartai yra smukdyti. Numatytoji norma, įrašyta į sąrašą taip pat, skolindama klubą, yra 2 % po praėjusių 120 dienų. Galiausiai, yra potencialo įvairinimo su peru, kad įsižiūrėtų kreditas. Jūs neturite finansuoti tik vienos kreditas, bet keli. Tai skleidžia jus pinigai lauke tarp kelių skirtingų paskolų ir kreditas rūšių, toliau draudžiant jūsų gebėjimą išvengti kreditas gavėjų finansinių įsipareigojimų nevykdymo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar, taupytojai nėra investitoriai ir atvirkščiai. Tai priklauso nuo to, ką jūs iš tikrųjų tikitės daryti su jūsų pinigais. Jūs visada turite sverti savo pasirinkimą ar siekti profesinio patarimo, bet peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas galėjo aprūpinti vieną būdą taupytoją tapti investitoriumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *