Greitas kreditas

Greitieji kreditai neturint darbo

parašė , 2018-04-09 20:31

Greitieji kreditai visada buvo “varguolių paskolos”. Jei įprastos bankų išduodamos paskolos nėra prieinamos, jei paraiškos joms gauti yra atmetamos, greitieji kreditai visuomet buvo artimiausia alternatyva. Tai net nebūtinai yra blogiausia alternatyva – ji turi savų privalumų. Tai, kad tokie kreditai yra išduodami mažiau uždirbantiems, kurie negali gauti įprastų paskolų yra akivaizdžiausias privalumas. Bet yra ir kitų. Tai, kad tokie kreditai dažniausiai yra išduodami ne tik tą pačią dieną, bet kartais ir per 15 minučių nuo paraiškos pateikimo. Iš to ir kilo pavadinimas greitieji kreditai.

Istoriškai prie tokių paskolų turėjimo priėjimą daugelis socialinių ar ekonominių rizikos grupių. Vieni iš jų – bedarbiai. Tai žmonės praradę darbą, kuriems gali reikėti papildomų išteklių savo pragyvenimo lygiui užtikrinti. Tam paprasčiausiai valstybės paramos ir santaupų gali neužtekti. Paskolos bedarbiams tokiais atvejais buvo elementariausia išeitis. Kadangi įprastos vartojimo paskolos bankų bedarbiams nebuvo ir nėra išduodamos, pastarieji privalėjo rinktis vienintelę alternatyvą – greitus kreditus.

PaskolosVisa tai buvo ypatingai aktualu praradusiems darbus, tačiau turint įvairiausių įsipareigojimų. Ne tik virtualių įsipareigojimų savo gyvenimo lygiui ir būdui užtikrinti, bet ir finansinių įsipareigojimų bankams ar kitoms finansinės institucijoms. Pavyzdžiui, ekonominio nuosmukio metu daugelis praradusių darbus turėjo paskolų būstui, vartojimo paskolų ar kitokios paskirties lizingų. Nenorint turėti reikalų su antstoliais reikėjo kažkaip surasti būdą tuos įsipareigojimus padengti. Greitieji kreditai bedarbiams pasitarnavo kaip šių finansinių skylių kamštis. Tačiau reikia pabrėžti – tik trumpajame laikotarpyje.

Skaityti visą straipsnį “Greitieji kreditai neturint darbo” »

Kas yra greitos grynųjų pinigų kreditai?

parašė , 2012-12-02 16:29

Greitos grynųjų pinigų kreditai yra trumpalaikės kreditai, kurios leidžia jums padėti mažam kiekiui pinigų dvigubu greitu laiku. Jūs tik turite užmegzti ryšį su mokėjimo dienos kreditai kompanija ir kreiptis dėl greitos grynųjų pinigų kreditai. paskolos Tačiau, jūs turite atsiminti, kad tokių paskolų palūkanų norma yra ganėtinai aukšta. Tai gali pakilti į 30 procentų, ir todėl jūs turite būti aiškus dėl kreditai terminų. Jūs turite turėti kreditai gavėjo įrodymą, kuris atvyksta su darbdavio, jo telefono numerio ir adreso vardu. Jūsų atlyginimo galiukas gali būti didžiojo kreditai gavėjo įrodymu. Kitas svarbus daiktas, kad atsimintų yra, kad greitos grynųjų pinigų kreditai yra neteisėtos kai kuriose valstybėse, ir todėl jūs turite tikrinti valstybines normas iš anksto
Skaityti visą straipsnį “Kas yra greitos grynųjų pinigų kreditai?” »

Paminklai momentui statyba

parašė , 2012-11-19 13:54

Kaip žmonės, mes esame geri (ar blogai) apie svarbių datų atminimą. Ar tai yra sukaktis, gimimo diena, Bastille Diena, Boksininko Diena, atrodo, mes visada randame priežastį ar pasiteisinimą už partijos turėjimo, švęsdami pergalę ar pažymėdami kitą ypatingą atvejį.

Prieš daugelį metų, man davė nuostabią kasetės kasetę ant atleidimo. Po šio Paminklai klausymo, aš buvau priverstas pradėti tų žmonių visų sąrašą – dar aš galėjau prisiminti – kas skaudino mane, net tariamiausiai nereikšminguose būduose. Dabar, dauguma mūsų yra palinkusi pasakyti, “Oh, kuris nebuvo joks grandiozinis sumanymas”, kad ir kada mes esame įžeisti visur mūsų dienos režimuose. Daiktas kurį mes užmirštame, reaguodami šis kelias yra, kad mes esame visos talpyklos ir, todėl, išsaugosime kiekvieną gerą IR blogą daiktą, kuris vyksta mums mūsų gyvenimuose. Sureaguoti, nesakydamas “jokio didelio daikto” turi paneigti save galimybė užaugti dvasiškai.

Kas paaiškėjo buvo puikus pratimas, kad aš daviau teisę “Paminklai Momentui Statybai.” Kitaip tariant, kadangi šitie atvaizdai buvo iškasti kaip tam tikros rūšies archeologinis randa, būdamas atskleistas paskui, daugeliu atvejų, dešimtmečiai, nematydamas šviesos dienos – ar tiesos šviesos – aš pasinaudojau proga melstis. Tai nuėjo kažkas kaip tai:” Brangus Valdovas, aš atnešu jūsų atsiminimo paminklai. Tėvas, atleiskite Jam. Jis nežinojo tai, ką jis darė, kai jis suvaržė ir pažemino mane prieš labai daug žmonių ant to vėsaus, rudens diena, kai man buvau 16 metų. Tėvas, šiuo momentu, vardan Jesus, aš išlaisvinu jį nuo ne atleidimo vergovės, ir aš išleidžiu mane patį be to. Aš laiminu tą vyrą, jo gyvenimą, jo sveikatą, jo šeimą. Ir jei jis neneskubėjo, kad nustatytų santykį su jumis per daugelį metų nuo to atsitikimo, aš meldžiu, kad jis atvyks, kad pažintų jus giliausiame, artimiausiame būde. Ir aš meldžiu, kad jis, taip pat, atrastų džiaugsmą atleidimo ir palaiminimo tie, kas pažeidė prieš jį. Žvakės šituos daiktus, ir aš dėkoju jums už paleidimą, kurį šis momentas davė man, galingu Jesus Vardu. Amen!”