Paminklai momentui statyba

parašė , 2012-11-19 13:54

Kaip žmonės, mes esame geri (ar blogai) apie svarbių datų atminimą. Ar tai yra sukaktis, gimimo diena, Bastille Diena, Boksininko Diena, atrodo, mes visada randame priežastį ar pasiteisinimą už partijos turėjimo, švęsdami pergalę ar pažymėdami kitą ypatingą atvejį.

Prieš daugelį metų, man davė nuostabią kasetės kasetę ant atleidimo. Po šio Paminklai klausymo, aš buvau priverstas pradėti tų žmonių visų sąrašą – dar aš galėjau prisiminti – kas skaudino mane, net tariamiausiai nereikšminguose būduose. Dabar, dauguma mūsų yra palinkusi pasakyti, “Oh, kuris nebuvo joks grandiozinis sumanymas”, kad ir kada mes esame įžeisti visur mūsų dienos režimuose. Daiktas kurį mes užmirštame, reaguodami šis kelias yra, kad mes esame visos talpyklos ir, todėl, išsaugosime kiekvieną gerą IR blogą daiktą, kuris vyksta mums mūsų gyvenimuose. Sureaguoti, nesakydamas “jokio didelio daikto” turi paneigti save galimybė užaugti dvasiškai.

Kas paaiškėjo buvo puikus pratimas, kad aš daviau teisę “Paminklai Momentui Statybai.” Kitaip tariant, kadangi šitie atvaizdai buvo iškasti kaip tam tikros rūšies archeologinis randa, būdamas atskleistas paskui, daugeliu atvejų, dešimtmečiai, nematydamas šviesos dienos – ar tiesos šviesos – aš pasinaudojau proga melstis. Tai nuėjo kažkas kaip tai:” Brangus Valdovas, aš atnešu jūsų atsiminimo paminklai. Tėvas, atleiskite Jam. Jis nežinojo tai, ką jis darė, kai jis suvaržė ir pažemino mane prieš labai daug žmonių ant to vėsaus, rudens diena, kai man buvau 16 metų. Tėvas, šiuo momentu, vardan Jesus, aš išlaisvinu jį nuo ne atleidimo vergovės, ir aš išleidžiu mane patį be to. Aš laiminu tą vyrą, jo gyvenimą, jo sveikatą, jo šeimą. Ir jei jis neneskubėjo, kad nustatytų santykį su jumis per daugelį metų nuo to atsitikimo, aš meldžiu, kad jis atvyks, kad pažintų jus giliausiame, artimiausiame būde. Ir aš meldžiu, kad jis, taip pat, atrastų džiaugsmą atleidimo ir palaiminimo tie, kas pažeidė prieš jį. Žvakės šituos daiktus, ir aš dėkoju jums už paleidimą, kurį šis momentas davė man, galingu Jesus Vardu. Amen!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *