Sms internetu

SMS internetu

parašė , 2012-12-02 09:08

SMS siuntimas internetu – turbūt labiausiai naudojama susisiekimo priemone žemėje. Siųsti SMS įmanoma iš beveik bet kurios pasaulio vietos, į beveik bet kokį kitą pasaulio kampelį. Taigi kokia yra SMS istorija ir kokiais tikslais SMS yra naudojamos dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) mintis pirmą kartą buvo paminėta ~1982 metais. Tiesa, pačio SMS standarto plėtojimas ir kūrimas truko gana ilgai – ~1992 metais SMS internetu tapo prieinamas kai kurių operatorių klientams. Natūralu, kad vien tik sistemos sūkurimo neužteko, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų SMS buvo galima siųsti tik to pačio mobiliojo tinklo klientams, taigi toks apribojimas ypatingai maišė šio naujoviško serviso plėtrai.

sms internetuKalbant apie konkrečius skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 SMS žinutes per vieną mėnesį 1 mėnesį. Štai 2006-aisiais per Kalėdų išvakares buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS! Taigi šis servisas per paskutinį dešimtmetį ypatingai populiarėjo.
Skaityti visą straipsnį “SMS internetu” »