SMS internetu

parašė , 2012-12-02 09:08

SMS siuntimas internetu – turbūt labiausiai naudojama susisiekimo priemone žemėje. Siųsti SMS įmanoma iš beveik bet kurios pasaulio vietos, į beveik bet kokį kitą pasaulio kampelį. Taigi kokia yra SMS istorija ir kokiais tikslais SMS yra naudojamos dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) mintis pirmą kartą buvo paminėta ~1982 metais. Tiesa, pačio SMS standarto plėtojimas ir kūrimas truko gana ilgai – ~1992 metais SMS internetu tapo prieinamas kai kurių operatorių klientams. Natūralu, kad vien tik sistemos sūkurimo neužteko, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų SMS buvo galima siųsti tik to pačio mobiliojo tinklo klientams, taigi toks apribojimas ypatingai maišė šio naujoviško serviso plėtrai.

sms internetuKalbant apie konkrečius skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 SMS žinutes per vieną mėnesį 1 mėnesį. Štai 2006-aisiais per Kalėdų išvakares buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS! Taigi šis servisas per paskutinį dešimtmetį ypatingai populiarėjo.

Taigi, per kelis dešimtmečius SMS siuntimas tapo neįtikėtinai populiarus. tekstinių žinučių siuntimas yra vykdomas daugelio apsaugos sistemų, kad perspėti apie galimas vagystęs, SMS žinute įmanoma atsiskaityti už transporto priemonės būvimą parkinge, per kelis metus iš SMS siuntimo išsivystė MMS, šio serviso dėka galima siųsti net paveiksliukus, melodijas.

SMS žinutės buvo naudojamos ir teisėsaugos. Teisėsaugos institucijos naudojosi galimybę išsiųsti “nematomas” SMS, kad susekti įtariamuosius.

Tiesa, viena iš labiausiai naudingų naujovių, tai SMS Siuntimas internetu. Kaip veikia SMS internetu siuntimas? Ogi labai paprastai.

Svarbiausias dalykas, kurį Jums reikia padaryti, norėdami siųsti SMS internetu, tai rasti tinklapį, kuris leidžia tai daryti. Šiuo metu Lietuvoje tokių tinklapių yra gana daug, taigi Jums pakanka į ”Bing” ar kitą paieškos variklį įvesti žodžių junginį “SMS Internetu”. Veiksmai, kuriuos reikia padaryti toliau, tai įsijungti tą internetinį tinklapį ir įvesti SMS žinutės, siųstos internetu tekstą bei gavėją ir išsiųsti žinutę. Tarpkitko, siunčiant žinutę verta prisistatyti – juk gavėjas nežinos, kad SMS žinutę siunčiate būtent Jūs.

Bandote surasti gudrybę? Geriausias dalykas yra tas, kad tokios nėra. Dažniausiai tokios svetainės savo paslaugas teikia už dyką, tiesa su sąlyga, kad galėsite išsiųsti tik ribotą SMS žinučių kiekį. Jei ,norėsi siųsti daugiau SMS žinučių – Jums teks nusipirkti narystę tame puslapyje.

Tokie tinklalapiai yra aukso vertės, kai būtinai reikia išsiųsti žinutę, o Jūs tiesiog neturite šansų savo SIM kortelės įsidėti į kitą telefoną.

Taigi SMS žinutės siuntimas internetu – labai geras ir naudingas dalykas, išgelbesiantis iš tikrai ne vienos neplanuotos situacijos.

Papildoma informacija – ar girdėjote apie esurasymas.lt ir es-isidarbinimas.lt aprašomą pasiūlymą – pirmas nemokamas kreditas?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *