Yhs per_001

Madingiausi aksesuarai: auskarai ir apyrankės

parašė , 2013-09-27 14:05

Kiekviena moteris nori atrodyti graži ir stilinga, ir viena didžiausių moters privilegijų – ne tik suknelės, sijonai ar aukštakulniai, bet ir papuošalai, pavyzdžiui, auskarai ir apyrankės. Papuošalai suteikia aprangai daugiau spalvų, įvaizdį daro įdomesnį ir originalesnį. Net ir nuobodžiausią aprangą aksesuarai gali paversti  įdomia ir stilinga. Turbūt daugumai moterų rūpi e tik atrodyti gražiai ir stilingai, bet ir neatsilikti nuo madų. Taigi, kokie papuošalai madingiausi šiemet?

auskaraiRankų darbo auskarai ir apyrankės turbūt niekada neišeis iš mados. Tai pasižymi tikru originalumu, ir leidžia moteriai atrodyti savitai stilingai. Šiandien gana sudėtinga išsiskirti iš minios, atrodytų, kad jau sunku kažkuo nustebinti, bet, vis dėlto, tai tikrai yra įmanoma. Vienetiniai papuošalai visada kuria įdomų ir savitą stilių. Kartais galite rasti rankų darbo papuošalų net ir parduotuvėse.

Vasarą buvo madingi masyvūs auskarai bei kiti papuošalai, tačiau jie vis dar bus madingi ir rudenį. Toms, kurios nori puoštis tais pačiais aksesuarais ne vienerius metus, patartina rinktis tokius, kurie art klasikos. Kai kurie papuošalai, pavyzdžiui, neoninių spalvų, gali būti, kad mados top'e laikysis vienerius metus (sunku pasakyti, kiek tiksliai), todėl patartina rinktis klasikines ar ne tokias "rėkiančias" spalvas.

Skaityti visą straipsnį “Madingiausi aksesuarai: auskarai ir apyrankės” »