Madingiausi aksesuarai: auskarai ir apyrankės

parašė , 2013-09-27 14:05

Kiekviena moteris nori atrodyti graži ir stilinga, ir viena didžiausių moters privilegijų – ne tik suknelės, sijonai ar aukštakulniai, bet ir papuošalai, pavyzdžiui, auskarai ir apyrankės. Papuošalai suteikia aprangai daugiau spalvų, įvaizdį daro įdomesnį ir originalesnį. Net ir nuobodžiausią aprangą aksesuarai gali paversti  įdomia ir stilinga. Turbūt daugumai moterų rūpi e tik atrodyti gražiai ir stilingai, bet ir neatsilikti nuo madų. Taigi, kokie papuošalai madingiausi šiemet?

auskaraiRankų darbo auskarai ir apyrankės turbūt niekada neišeis iš mados. Tai pasižymi tikru originalumu, ir leidžia moteriai atrodyti savitai stilingai. Šiandien gana sudėtinga išsiskirti iš minios, atrodytų, kad jau sunku kažkuo nustebinti, bet, vis dėlto, tai tikrai yra įmanoma. Vienetiniai papuošalai visada kuria įdomų ir savitą stilių. Kartais galite rasti rankų darbo papuošalų net ir parduotuvėse.

Vasarą buvo madingi masyvūs auskarai bei kiti papuošalai, tačiau jie vis dar bus madingi ir rudenį. Toms, kurios nori puoštis tais pačiais aksesuarais ne vienerius metus, patartina rinktis tokius, kurie art klasikos. Kai kurie papuošalai, pavyzdžiui, neoninių spalvų, gali būti, kad mados top'e laikysis vienerius metus (sunku pasakyti, kiek tiksliai), todėl patartina rinktis klasikines ar ne tokias "rėkiančias" spalvas.

 Vis dar bus madingi metaliniai papuošalai: juos drąsiai galite rinktis ir nesibaiminti, kad jie greitai nebus madingi. Metalo spalvos auskarus ar kitus papuošalus galite derinti prie bet kokios spalvos drabužių, ir nesijaudinti, ar tinkamai suderinote spalvas.

Vis dar bus madingi masyvūs papuošalai – jie puikiai tiks toms moterims, kurios mėgsta išsiskirti ir nemėgsta kuklių papuošalų. Galima rinktis ne tik metalo spalvos papuošalus, bet ir kitokius aksesuarus (pavyzdžiui, batelius ar rankinę), dekoruotus metalo detalėmis – grandinėlėmis ar kniedėmis. Žinoma, nereikėtų persistengti, juk nenorite eidamos žvangėti? Juokas juokais, tačiau renkantis metalinius aksesuarus tikrai paprasta… prarasti saiką.

Gera žinia toms, kurios mėgsta blizgesį – vis dar madingi blizgūs papuošalai (sidabruoti, puošti kristalais, turintys aukso blizgesį). Be to, tokie aksesuarai bus madingi ir kitąmet.

Ateinančiais metais bus madingi gėlių motyvai. Jau dabar galite pasižvalgyti tokių aksesuarų. Tokių papuošalų jau dabar galite rasti parduotuvėse.

Turbūt sutiksite, kad auskarai, vėriniai, apyrankės bei kiti aprangos akcentai tikrai padeda kurti savitą stilių. Nebijokite eksperimentuoti, derindamos aprangos detales – kartais galite rasti tokių sprendimų, kad nustebinsite ne tik aplinkinius, bet ir pačią save!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *