Gaukite tikrą, jokia kreditingumo patikrinimo greitas kreditas nuo bbb neakreditavo internetinių skolintojų

parašė , 2015-06-12 11:24

Netradiciniai skolintojai kartais klaidina kreditas gavėjus, kai jie siūlo tikras jokios kreditingumo patikrinimo kreditas. Kai skolintojai daro tokį pasiūlymą, jie kviečia tyrimą Federalinės prekybos komisijos (FTC) ir kartais baigia tuo, kad stovi su tam tikrais ekstremaliais teisėtais iššūkiais. Taip pat, skolintojai, kurie klaidina potencialius kreditas gavėjus paprastai užbaigia su daug mažiau, negu pakankami reitingai su Geresniu Verslo Biuru (BBB) dėl skaičiaus nusiskundimų ir neigiamo grįžtamojo ryšio, kurį jie gauna.

Tikras jokių kreditingumo patikrinimo kreditas alternatyvų neturi svarstyti.
Iš tikrųjų, yra skolintojų, daugelio pasiekiamų internetinių, kurie tikrai siūlo tikras jokios kreditingumo patikrinimo kreditas, bet jie yra paprastai grynųjų pinigų pažangos ar mokėjimo dienos kreditas įvairovės. Bet kokiai esminei greitas kreditasi, joks kreditingumo patikrinimas nėra iš esmės atvyktas neteisingas – ant. Kad negautumėte tikrą jokia kreditingumo patikrinimo greitas kreditas, jūs turėsite tikrinti BBB tvarkaraštį dėl internetinių firmų tos pasiūlymo pasirašančiojo kartu su kitais kreditas. Yra kai kurie žingsniai, kad sektų, kad nepasodintų jūsų tikrą jokia kreditingumo patikrinimo greitas kreditas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žingsnis Vienas: Suraskite savo pasirašantįjį kartu su kitais.

Sudėtingiausias žingsnis procese randa vertą pasitikėjimo asmenį, kuris yra pelningai samdytas ir turi geresnę kredito istoriją, negu jūs. Šį asmenį turi padaryti žinantį, kuris turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje dėl bet kokios priežasties, jis ar ji bus atsakingas. Jūs taip pat turėsite mindyti iki lėkštės ir įtikinti pasirašantįjį kartu su kitais, kad jūs esate vertas pasitikėjimo be to.

Jūsų pasirašantysis kartu su kitais galėjo būti jūsų sutuoktiniu, ar dar kuo nors, kas domisi jums per finansiškai grublėtą laiką pagalba. Kiekis fondų, kuriuos jūs gaunate priklausys nuo pasirašančiojo kartu su kitais sąžiningo ketinimo. Turi būti parodoma, kad, jei jūs turite esminį įkeistą turtą, tokį kaip nekilnojamasis turtas, akcijos ir obligacijos, ar net vėlyvas pavyzdinis automobilis, jūs galite išsiversti be pasirašančiojo kartu su kitais radimo, jei jūs norite pakelti tą turtą kaip saugumą greitas kreditasi.

Žingsnis Du: Apsipirkite stropiai.

Kad surastumėte interesų normas ir atmokėjimo terminus, jūs turėsite apsipirkti plačiai. Pradėkite nuo BBB akredituotų skolintojų, kuriuos jūs galite surasti internetiniame tvarkaraštyje, pasiūlytame biuro. Niekada neturi jūs turėti apmokėti iš anksto atvirus mokesčius, paprastai pavadintus mokesčius prieš pritarimą, apdirbdamas mokesčius, ar konsultacijos mokesčius. Kartais jie yra neteisėti, kartais jie yra tik būdas sužnybti daugiau pinigų. Gerbiami skolintojai nekrauna jų.

Taip pat, jūs galite surasti internetinius brokerius, kurie paims jūsų bendrą informaciją ir paskui padarys paiešką jūsų, kad surastų skolintojus, kurie gali paskolinti jums pinigus, pagrįstus jūsų pageidaujamu kreditas kiekiu, palūkanų normos, kurias įkraunama, ir pasiūlyti atmokėjimo terminai. Jūs galite taip pat norėti užsiiminėti banglenčių sportu tinkle finansiniai forumai, kad pamatytumėte, kokią patirtį kiti kreditas gavėjai turėjo su tam tikrais skolintojais.

Žingsnis Trys: Aptarkite normas ir terminus.

Kai tik jūs išsirinkote kelis skolintojus, atėjo laikas įsitraukti į rimtas diskusijas dėl palūkanų normų ir atmokėjimo terminų. Jūs jau nustatysite biudžetą, kad jūs turėtumėte gerą mintį apie tai, ką jūs galite leisti sau mokėti kas mėnesį. Žinoma, jūs norėsite surasti žemiausias galimas palūkanų normas, ir jūs turite turėti atmokėjimo terminus, kurie yra patogūs jūsų finansinei padėčiai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neturėkite reikalo su skolintojais, kurie veikia, tarytum jie daro jus paslauga todėl, kad jūs turite blogą kredito istoriją. Jūs darote juos paslauga, atnešdamas juos jūsų verslas. Jei skolintojas nenori derėtis ar rasti kompromisą dėl kreditas būtiniausių dalykų, nebūkite skubotas ir pasirašykite bet kokiu būdu. Mandagiai atsiprašykite nuo derybų ir informuokite skolintoją, kad jums reikia kažkurio papildomo laiko, kad svarstytumėte jų pasiūlymą.

Sutikite savo įsipareigojimą.

Kaip su bet kokiu kreditas produktu, būti įsitikinęs, kad grąžins paskolą pagal terminus ir kontrakto sąlygas. Jūsų kredito reitingas gerės, ir jūs sulaikysite savo pasirašančiojo kartu su kitais draugystę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *