Netikra taupymo vidaus greitas kreditas

parašė , 2015-05-27 16:54

Skolintojų/kreditų tiekėjų dauguma reikalingas, kad jūs įrodytumėte, kad jūs sutaupėte 5 % indėlį anksčiau, negu jie pritars jūsų vidaus kreditas paraiškai. Jei, tačiau, kaip daug kitų Australų, jūs pasirodote padėtyje, kur jūs turite pinigus indėliui, bet jūs netaupėte pinigų savarankiškai, ir jūs vis dar norite vidaus kreditas. Tada svarstykite netikrą taupymo vidaus paskolą.

Kas yra Netikros Santaupos?

Jei jūsų indėlio pinigai atvyks iš bet kurio iš kitų šaltinių, skolintojų/kreditų tiekėjai klasifikuos jūsų indėlio pinigus, kaip būdami netikros santaupos:
> > Non-Refundable Dovana nuo jūsų Tėvų

> > Palikimas nuo Senelių

> > Didelis Mokesčio Grąžinimas

> > Kyla iš Vertingo dalyko Pardavinėjimo (pavyzdžiui automobilis, motociklas ar valtis)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

> > Kažkokia Netikėtos sėkmės Forma

> > Avansai ant Darbo užmokesčio/Komisijos nuo jūsų Darbdavio

> > Iš pradžių Naminiai Savininkai Grant (FHOG)

> > Kompensacijos Išmokos

> > Pasiskolintas Indėlis

> > Statybininko/Supirkėjo Stimulai

Situacijos, įrašytos į sąrašą virš, yra labai sudėtingos. Yra kai kurie skolintojų/kreditų tiekėjai, kurie priims šituos indėlio šaltinius kaip tikras santaupas. Jei jūs šiuo metu išnomuosite savo turtą, jūsų nuomojamą istoriją svarstys keliomis aplinkybėmis.

Netikros Taupymo kreditas yra brangesnės?

Ne, nėra jokio skirtumo kreditas ir LMI, įvertinančio su bet kokiu skolintojo/kredito tiekėju, jei jūs skolinatės 85 % turto vertės ar mažiau.

Jei jūs skolinatės iki 90 % pirkimo kainos, negu skolintojų/kreditų tiekėjų dauguma turės tas pačias normas ir mokesčius už paskolą, kadangi jie daro žmonėms, kurie sutaupė indėlį.

Paskoloms iki 95 % pirkimo kainos, kai kurie skolintojų/kreditų tiekėjai įkraus truputį aukštesnį Skolintojų kreditas Draudimą (LMI) premija, jei jūs negalite įrodyti to.

Aš galiu gauti Vidaus paskolą be Tikrų Santaupų?

Neseniai, kai kurie skolintojai pradėjo pasiūlyti 95 % vidaus paskolą be bet kokio santaupų įrodymo. Vidaus greitas kreditas yra tiktai pasiekiama žmonėms, kurie yra stiprioje finansinėje būklėje. Kad ruoštumėtės šiai vidaus greitas kreditasi, jūs turite sutikti kitus minimalius reikalavimus:

> > Jūs turite mokėti savo nuompinigius laiku (jei jūs nomuojate),

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

> > Jūs turite turėti stabilų darbą

> > Jei jūs būsite savisamdytas, jūs turbūt turėsite parodyti savo finansinę padėtį daugiau kaip praėjusius 2 metus kaip minimumas

> > Jūs turite turėti švarią kredito istoriją (jūs turite būti laisvas nuo bet kokio finansinių įsipareigojimų nevykdymo, nepalankaus tvarkaraščio ir neturite turėti per didelio skaičiaus kredito teiravimosi),

> > Jūs turite turėti puikų kredito rezultatą

> > Jūs neturite turėti per didelio skaičiaus vartotojo skolų tokių kaip kreditinės kortelės ir asmeninės kreditas

> > Jūs turite sugebėti suteikti skolą patogiai.

Taip, nesijaudinkite, jei jūs negalite sugebėti parodyti tikrų santaupų įrodymą. Jūs galite gauti netikrą taupymo vidaus paskolą lengvai, įvykdydamas anksčiau minėtus paminėtus reikalavimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *