Greitųjų paskolų refinansavimas irgi siūlomas tik patikimiems asmenims

parašė , 2017-08-21 22:44

Greitąsias paskolas jau yra išbandę daug žmonių, tačiau gaila, kad ne visiems jas pavyksta grąžinti lengvai. Ekspertai rekomenduoja labiau domėti finansų rinka – paskolų refinansavimas dabar yra kaip niekad populiari paslauga, kuri duoda naudos. Turintiems skolų refinansavimo paslauga būtų vienas paprasčiausių išsigelbėjimo būdų. Žinoma, tai taikoma ne vėluotinoms skoloms dengti. Ši paslauga skirta senų skolų padengimui. Refinansavimui skirti kreditai yra pigesni nei įprasti vartojimo kreditai. Dėl to ir naudinga rinktis šią paslaugą, nes skolos sumažinamos kaip reikiant. Tiesa, paskolų refinansavimas atliekamas beveik taip pat kaip greitųjų kreditų išdavimas. Skiriasi, tik keletas niuansų.

Kaip ir kiekviena paslauga, taip ir refinansavimo galimybe būtina pasidomėti itin kruopščiai. Ypač refinansavimo sąlygos turėtų būti apžvelgiamos atidžiai. Matote, ne visos įmonės siūlo geras refinansavimo galimybes. Pavyzdžiui, yra tokių bendrovių, kurios nesiūlo mažesnių palūkanų ar įmokų, o tuomet tokia paslauga nebus prasmės pasinaudoti. Klientams, norintiems sumažinti įsipareigojimus, patartina dairytis į tų bendrovių pasiūlymus, kuriuose aiškiai matomos mažesnės palūkanos ir mažesnės mėnesio įmokos. Tai palengvintų iki šiol mokamų įmokų mokėjimą.

Jeigu paskolų refinansavimas pasirenkamas tokiose bendrovėse, kuriose palūkanos būna netgi didesnė, tai tuomet skolos, po tokios paslaugos pasinaudojimo, dar labiau išaugtų. Jokiu būdu nepatartina imti refinansavimo paskolų, jeigu jų palūkanos yra didesnės nei dabar mokamų kreditų. Tai tiesiog ne tik kad nepadės, bet ir dar labiau jums pakenks.

Greituosius kreditus šiuo metu gauti gali ne visi – negaunantys pajamų bei bedarbiai dėl tokių paskolų kreiptis neturėtų. Su paskolų refinansavimu yra lygiai tas pats – jeigu esate bedarbis asmuo ar negaunate pajamų, tai paskolų refinansavimas jums nebus siūlomas. Matote, tai yra įprastas vartojimo kreditas, tik jo paskirtis yra siejama su skolų perkėlimų kitur. Tokios paskolos nėra išduodamos tiems, kurie akivaizdu, jog nepajėgs grąžinti skolų.

Asmenys, kurie yra registruoti skolininkai, taip pat turi suvokti, kad paskolų refinansavimas jiems nebus prieinamas. Tokios paskolos išduodamos itin atsargiai. Kartais kreditoriai netgi prašo turto įkeitimo. Jeigu kreditingumo vertinimo metu bus matoma, kad asmuo yra registruotas skolininkas, tai jam refinansavimo ir kitos paskolos nebus išduodamos, nes kreditoriai su tokiais asmenimis nerizikuoja.

Pabrėžtina, kad kreditingumo vertinimas irgi yra privalomas, kuomet kalba eina apie paskolų refinansavimą. Jo metu atliekamos standartinės kliento mokumo galimybių įvertinimo procedūros. Skiriasi tik pajamų ir išlaidų santykio skaičiavimo tvarka. Matote, paskolų refinansavimas pasižymi tuo, kad kreditingumo vertinimo metu refinansavimo kredito įmokos priskaičiuojamos tik po to, kai atimamos senos įmokos, kurios yra padengiamos. Tik tuomet pritaikoma 40 procentų taisyklė. Bet kokiu atveju, jeigu ši taisyklė bus peržengiama, tai paskolų refinansavimas tokiam asmeniui nebus atliekamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *