Kaip 10.000$ asmeninės kreditai žmonėms su blogu kreditu gali egzistuoti

parašė , 2014-03-15 14:14

Tai gali atrodyti absurdiška, kad įstaigų skolinimas nori pritarti 10.000$ asmeninėms paskoloms žmonėms su blogu kreditu, kai apimti pavojai yra taip aukšti. Galų gale, žemas kreditas laimi, nerodo trūkumą patikimumo iš pusės kreditas gavėjo? Tai nereiškia, kad greitas kreditas yra beveik tikra, kad bus neįvykdyta įsipareigojimų ant?

Gerai, trumpas atsakymas į abu tų klausimų yra: Numeris ten yra bendra klaidinga pažiūra, kad žemas kredito reitingas reiškia, kad pretendentu negali patikėti, ir tokiu būdu skolintojai, kurie aprūpina didelį kreditas pritarimą prašo bėdos. Tiesa yra, kad ekonominė krizė pamatė daug dorų žmonių vystant blogus kredito reitingus.
Tai kėlė pakeitimą mąstymo tarp skolintojų, su pasitikėjimu kreditu, daugybė nėra daugiau ypač stipri. Šita daugybė yra tiktai panaudota kaip požymis to, koks interesų norma, kad įkrautų yra. Tiktai tada gali tai būti apskaičiuojama, jei 10.000$ asmeninė greitas kreditas, pavyzdžiui, yra įperkama.

Bet kaip tokios didelės kreditas yra įperkamos šitiems pretendentams, ir kaip skolintojai gali išvengti daryti didžiulius nuostolius?

Kaip Šitos kreditas Yra Įperkamos

Skaičiavimas, ar tikrai greitas kreditas yra įperkama nueina žemyn į du faktorius: pajamos ir palūkanų norma. Kai prieita prie 10.000$ skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų žmonėms su blogu kreditu galėtų atrodyti, kad paraiška yra lemta, bet iš tikrųjų tai yra ne visada atvejis.

Palūkanų norma yra įtakoje pretendento kredito rezultato. Paprasta taisyklė yra tokia kad kuo žemiau rezultatas, tuo aukščiau palūkanų norma. Tai gali išversti į skirtumą kelių šimtų dolerių mėnesiniame atmokėjime. kreditas gavėjas su puikiu rezultatu 700 gali užmokėti 500$, tuo metu, kai kreditas gavėjas su žemu 450 750$ veidų atmokėjimo rezultatu.

Didelis kreditas pritarimas galėtų atrodyti neprieinamas pastarajam, bet kas daro šitą atmokėjimą įperkamą, nėra pajamos, kurios yra uždirbtos, bet kiekis pajamų, kurios gali apimti atmokėjimą. Į šį galą, skolos iki pajamų santykis 10.000$ asmeninėje paskoloje yra būtinas.

Skolos iki pajamų Santykis

Šis santykis yra panaudotas kaip vadovas skolintojų, kad garantuotų, kad kreditas gavėjams neleidžia perišplėsti save. Tuo metu, kai 10.000$ asmeninės kreditas žmonėms su blogu kreditu gali būti gelbėtoju šitais sudėtingais laikais, grąžindamas paskolą gali tapti sudėtingas, jei kai kurios nelauktos sąskaitos prasiskverbia duris.

Ką santykis daro yra, saugo kreditas gavėją, garantuodamas, kad jų pajamų procentinis dydis lieka pasiekiamas tokiems galimiems atvejams. Taip, medicinos sąskaitos po to, kai staigi liga gali būti užmokėta, pavyzdžiui. Tiktai, kai tai apsaugoma gali didelis kreditas pritarimas būti laikytas galimas.

Skolos iki pajamų santykis yra nustatytas 40:60, kas reiškia, kad mažiau kaip 40 % pasiekiamų pajamų gali būti panaudotas, kad grąžintų 10.000$ asmeninę paskolą. Taip, pretendentas, uždirbantis 5.000$ per mėnesį, galbūt negauna žalios šviesos, tuo metu, kai pretendentui ant 3.000$ galėtų pritarti.

Realistinės kreditas Paraiškos

Kiekvieną kartą kai skolintojas pritaria greitas kreditasi, jie padeda save rizikoje. Tai yra žaidimo gamta. Taip, teisinga manyti, kad 10.000$ asmeninė greitas kreditas žmonėms su blogu kreditu prašo bėdos.

Bet su skolos iki pajamų santykiu ir palūkanų skaičiavimu, į kurį atsižvelgiama, jie apsaugojo savo palūkanas ganėtinai gerai. Vienintelis likęs aspektas turi linksminti tiktai realistines kreditas paraiškas. Didelis kreditas pritarimas yra puikus, kol stambi suma nėra beprotiškas kiekis.

Pavyzdžiui, tuo metu, kai 10.000$ asmeninei greitas kreditasi gali pritarti pretendentui su bloga kredito istorija, galimybėmis pritarti, kad 50.000$ greitas kreditas yra nepaprastai žema – jei nėra įkeisto turto jei, žinoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *