Www netherlandsembassy lt

Kaip išvengti įeiti į skolą su grynųjų pinigų paskolomis

parašė , 2014-11-14 12:20

Kartais, jūs turite pasiskolinti pinigų, kad nuspręstumėte grynųjų pinigų nenumatytą blogiausią atvejį. Tokiais atvejais, grynųjų pinigų kreditas gali iš tikrųjų padėti. Jūs turėsite pinigus, kurių jums reikia akimirksniu, net jei jūs neturite puikios kredito istorijos. Tais pačiais laikais, šitos kreditas nėra pigios. Štai kodėl jūs turite imtis visų būtinų priemonių, kad išvengtumėte įsiskolinimo.

Neišimkite daugiau kaip vieno tuo laiku.

Tai yra viena iš blogiausių klaidų, kurias kreditas gavėjai gali padaryti. Kadangi grynųjų pinigų kreditas yra paprastai ribojamos iki 1.000$, kai kurie žmonės išima du ar daugiau nuo skirtingų kreditas gavėjų tuo laiku. Tai kartais galima kadangi skolintojai negali aptikti kitų naujų paskolų buvimo skubiai
Skaityti visą straipsnį “Kaip išvengti įeiti į skolą su grynųjų pinigų paskolomis” »

Kaip 10.000$ asmeninės kreditai žmonėms su blogu kreditu gali egzistuoti

parašė , 2014-03-15 14:14

Tai gali atrodyti absurdiška, kad įstaigų skolinimas nori pritarti 10.000$ asmeninėms paskoloms žmonėms su blogu kreditu, kai apimti pavojai yra taip aukšti. Galų gale, žemas kreditas laimi, nerodo trūkumą patikimumo iš pusės kreditas gavėjo? Tai nereiškia, kad greitas kreditas yra beveik tikra, kad bus neįvykdyta įsipareigojimų ant?

Gerai, trumpas atsakymas į abu tų klausimų yra: Numeris ten yra bendra klaidinga pažiūra, kad žemas kredito reitingas reiškia, kad pretendentu negali patikėti, ir tokiu būdu skolintojai, kurie aprūpina didelį kreditas pritarimą prašo bėdos. Tiesa yra, kad ekonominė krizė pamatė daug dorų žmonių vystant blogus kredito reitingus.
Skaityti visą straipsnį “Kaip 10.000$ asmeninės kreditai žmonėms su blogu kreditu gali egzistuoti” »

Kaip surasti skolintoją, kuris siūlo blogas kredito kreditus be pasirašančiojo kartu su kitais

parašė , 2014-01-26 20:04

Tradicinių skolintojų ir finansų įstaigų didelis kiekis nesuteiks vartotojams blogo FICO rezultato greitas kreditas. Tuo metu, kai tai gali būti sudėtingiau tiems su finansiniu sunkumu, yra daug žingsnių, kuriuose kiekvienas gali žengti, kad gautų blogą kredito vidaus paskolą be pasirašančiojo kartu su kitais. Raktas yra tyrinėjimas pasirinkimo, pasiekiamo saugiam ir informuotam sprendimui.

Galima gauti paskolą, ar jūs esate finansiniame sunkume ar paskelbėte apie bankrotą. Dauguma skolintojų pataria laukti laiko 2 metams ir pastatyti gerą daugybę, kad sumažintų palūkanų normas, kurias įkraus ant šitų pasiskolintų kiekių. Jūs galite sugebėti ruoštis FHA paskoloms, nors šitie skolintojai taip pat reikalingas minimalaus FICO rezultato pristatymo.
Skaityti visą straipsnį “Kaip surasti skolintoją, kuris siūlo blogas kredito kreditus be pasirašančiojo kartu su kitais” »

Įžanga, kad paskolintų apytikrį apskaičiavimą ir baigiamąjį atskleidimą kreditai brokeriams

parašė , 2013-12-14 17:34

Vartotojas Finansinis Apsaugos Biuras (CFPB) netrukus debiutuos naujas kreditas atskleidimas kreditas Brokeriams ir kreditas Bankininkams panaudoti. Šitas naujas atskleidimas tikėtina paims vietą einamojo Gero Tikėjimo Apytikrio apskaičiavimo (GFE) ir Tiesos (TIL) Skolinime.

Tuo metu, kai pradinis atsakymas yra tikėtinas "Kas?!?! Naujos formos… Aš tik suvokdavau paskutinius vieno dolerio banknotus!" Pagalys su manimi truputį ir mes galime nagrinėti pasiūlytas formas ir kaip lengviausiai dirbti su jais.

Prieš šokinėjimą į naują formą, geriau žengti žingsnyje nugara ir suvokti, kodėl jie buvo sukurti pirmiausia. CFPB buvo sukurtas su ketinimu apsaugoti vartotojus, kurie užsiima finansiniais sandoriais ir padeda jiems priimti labiausiai išsilavinusį galimą sprendimą
Skaityti visą straipsnį “Įžanga, kad paskolintų apytikrį apskaičiavimą ir baigiamąjį atskleidimą kreditai brokeriams” »

Asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimo: radimas geriausių pasiūlymų net su blogu kreditu

parašė , 2013-10-17 16:52

Kai kuriems blogiems kredito kreditas gavėjams, galimybės gauti kreditas pritarimą yra tiek žemos, kad yra pirmenybė, kad paslėptų jų kredito istoriją jei apskritai galimas. Bet net šiai pretendento kategorijai yra kreditas galimybių, su galimybe gauti asmeninę paskolą be kreditingumo patikrinimų, atliktų skolintojo.

Kaip su visais kreditas produktais, yra už ir prieš į tokį kreditas pasirinkimą, bet yra mažai abejonių, kad jis suteikia kreditas gavėjams galimybę gauti pritarimą su blogu kreditu ir gyvybiniais fondais, kad turėtų reikalo su finansinėmis ir įsiskolinusiomis problemomis.
Skaityti visą straipsnį “Asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimo: radimas geriausių pasiūlymų net su blogu kreditu” »