Kaip derėtis su pinigų skolintoju?

parašė , 2016-03-27 12:24

Derybos tarp kreditas gavėjo ir palūkininko būtų kietos ypač, jei kreditas gavėjas nėra pasiruošęs. Geriausia, kad kreditas gavėjas turi tyrinėjimą rinkos tendencija ir sugeba atsakyti bet kokius klausimus, kurie prieis. Kad paliktų didelį įspūdį ir turėtų teigiamą grįžtamąjį ryšį ant derybų, kreditas gavėjas turi iš pradžių aptarti su giminaičiais ir draugais, kurie neseniai kreipėsi dėl paskolų kaip dėl informacijos, kurią jie duoda, duos kreditas gavėjui kažkokį laukimą. kreditas gavėjas galėjo taip pat žinoti bet kokias potencialias svarstomas problemas, kurios iškils per taikomąjį procesą. Į šį kelią, kai kreditas gavėjas susiduria su plytų siena skolintojo, nelauktos situacijos gali atkreipti dėmesį lengvai.
Kai tik visa informacija buvo išdėstyta, kreditas gavėjas gali kviesti skolinančią kompaniją ir išreikšti jo finansinius sunkumus. kreditas gavėjas gali pasakyti skolinančiai kompanijai, kad jis negali daugiau užmokėti kiekio kas mėnesį. Jei kreditas gavėjas derisi dėl kreditas kreditas, jis gali paklausti, jei skolinanti kompanija priims veiksmą užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. jei jūs norite eiti į skolinančią kompaniją ir informuoti juos asmeniškai, geriau atnešti su jumis gynybos teisininkui, tokiu būdu jie įvertins jūsų prašymą rimtai. Turėdamas gynybos teisininką su jumis visas procesas duotų jums geriausius rezultatus. Jie taip pat duotų jums geriausius sprendimus paimti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Po pranešimo su skolinančia kompanija, kreditas gavėjas gali padaryti kažkokį tyrinėjimą to, ką kitą pasirinkimą jis gali vertinti. kreditas gavėjas gali susisiekti su HUD Patvirtinta Patarimo Agentūra, kad duotų jam profesinį vadovavimą su šia finansine dilema.

Jei skolinanti kompanija priima veiksmą užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo, kreditas gavėjas gali perkelti formą ir prisipildyti būtinoje informacijoje sunkumo laiško ir visų finansinių dokumentų, kurių skolinanti kompanija nori.

Įsitikinkite, kad skolinanti kompanija neatvyks po jūsų, kai tik jūs pateikėte veiksmą užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Kad veiksmo pakankamai, kad atsiskaitytų su nepadarytu kiekiu, jūs trūkote.

Paklauskite skolinančios kompanijos, kad derybos bus praneštos 3 kredito biurams kaip užmokėtas reikalas, tokiu būdu tai nerodys ant kreditas gavėjo kreditingumo ataskaitos, turėti tai neigiamas poveikis. Jei tai nebus pranešama kaip pašalintas ar veiksmas užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo, tai bus ant kreditas gavėjo kreditingumo ataskaitos kitus 7 metus, priverčiant jo kreditą laimėti žemai. Pažymėkite, kad turėjimas teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ar veiksmo užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo gali nuleisti žemyn kreditas gavėjo kredito rezultatą į 160 punktų vidurkį. Prašom įsitikinti, kad tai buvo suprasta anksčiau, negu jūs pasirašysite veiksmą užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

kreditas gavėjas gali pasirašyti veiksmą užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo, kai tik dėl visko susitarė tinkamai ir palieka juos raktu namo ir išeina, neįsiskolinę. Derėjimasis su skolinančia kompanija nebus toks labai, jei šis vadovas bus sektas ir suprastas gerai. Derybos, ypač su gynybos advokatais netoli, kad rekomenduotų ir duotų jums geriausią pasirinkimą būtų labai lengvos, paprastos ir be kankynės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *