Kaip nupirkti dovanos piniginę tėveliui – 14 greitų ir lengvų piniginės klausimų ir atsakymų

parašė , 2013-01-07 10:32

Piniginės Patarimas

1) Žingsnis vienas: Sužinokite, kokią stiliaus Piniginės jis turi dabar.

A: Dauguma Tėvelių nemėgsta pakeitimo, jei jis radikaliai nesiūlo piniginės problemos sprendimo, jis galėtų patirti. Paklauskite jo, jei jis mėgsta savo piniginę ir ką jis pakeistų – tiki manimi, kad jis galvojo daugiau, negu jis net supranta. Kiekvienas turi stiprią nuomonę apie Piniginės, tik paklauskite jo.

2) Priekinė kišeninė piniginė ar užpakalinė kišenės piniginė? Ar padėtas tai kitas kelias, tikrai rūšiuoja klausimą pagal dydį? Įspaudas & piniginės paviršiaus plotas…

A: Mažas į Didelį piniginių dydžio kontinuumą įeina į užsakymą iš kortelės atvejų pinigų sąvaržų sąvaržos wallets-trifolds-bifolds-to hipster ar geriausios kokybės liesų dydžių. Dauguma bifolds ir hipster modeliai yra paprastai per dideli priekinei kišenei, jei jie neturi vyrių, kurie juda su kūnu (kaip geriausios kokybės liesas modelis). Dauguma trifolds tinka lengvai kiekvienoje kišenėje priklausomai nuo to, kiek jie yra perprikimšti.

3) jis neša paveikslus? Jam reikia intarpų? Ar jis nuėjo skaitmeninis jau?

A: Jei jis nenuėjo skaitmeninis su jo fotografijomis jo cellphone ar keychain fotografija thingy, kai kurios piniginės jau atvyksta su intarpais, ar jis gali tik panaudoti savo senus intarpus – visi intarpai turi “liežuvio” dalį, kuri įtelpa į kortelės plyšį – jis gali tiesiog ištraukti savo intarpą ir padėti į jūsų naują dovanos Piniginės!

4) jis yra bifold ar trifold vaikino rūšis? t.y. dauguma Tėvelių laikosi šitų dviejų pagrindinių stilių per tuos metus.

A: populiariausi trifolds yra reguliarus trigubas foldover ar L-Shaped Trifold, kurį atsitiktinai taip pat laiko bi-sulenkimu su atvartu ir yra populiariausia bi-sulenkimo piniginė. Ahh pasaulis piniginių ir kas yra vardu… Tie yra geriausi du piniginės stiliai, tokiu būdu jūs gavote 50-50 galimybės buvimo ant pinigų taip kalbėti.

5) Sužinokite, kiek plastmasinių kortelių jis paprastai neša, kuris padės diktuoti teisingą stilių.

A: Jei jis neturi daugelio plastmasinių kortelių, tai nueikite modeliui su labai mažai kortelės plyšių, tokiu būdu piniginė bus plonesnė dėl mažiau medžiagos. Jei jis turi daug, nueikite tokiam, kuris laužo kortelės denį pusėje, taip pat kaip “geriausios kokybės liesas modelis” daro. Didžiosios dalies žmonių vidurkio apytiksliai 16 storų plastmasinių kortelių jų piniginėje, su viltimi jūsų Tėvelis neneša, viskas jo piniginėje kaip George Costanza padarė Seinfeld pramoginėje laidoje – atsimena sprogstančią Lagaminai Seinfeld epizodas?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *