Paskola studentams turint skolų

parašė , 2013-01-06 11:33

Įsiskolinusios Pašalinimo Suktybės Jūs pamatėte reklaminę laidą, kuri žada įsiskolinusį pašalinimą naktinėje televizijoje; išgirstas juos per radiją, kadangi jūs važiuojate namo nuo darbo ar imate vaikus į futbolo praktiką. Jūs galbūt net gavote tai, kas atrodo kaip įstatyminiai laiškai iš to, kas atrodo kaip įstatyminės kompanijos jūsų pašto dėžutėje. vartojamosios paskolos Atrodo, jie visi pažada tą patį daiktą.

Kreditas internetu“Kredito problemos? Jokia problema!”

“Mes galime nunešti bankrotus ir nenaudingas paskolas nuo jūsų kredito istorijos – garantuotas.”

Yra pažodžiui šimtų, net tūkstančiai kompanijų, kurios įdeda skelbimą internete, per airwaves, per sraigės paštą ir asmeniškai. Jie visi prisižada:

  • Sukurkite planą visiškai pašalinti visą jūsų paskolą, automobilį ir kreditinės kortelės skolą
  • Parodykite jums, kaip jūs galite išvengti bankroto ir kitų praktikų; tai sugadins jūsų kreditingumo ataskaitą taip pat kaip griežtai apribos bet kokį būsimą skolinimosi kreditai pasirinkimą
  • Laikykitės, jūsų skelbimas pažinčių skyrelyje finansuoja privatų
  • Išvenkite brangių įsiskolinusių konsolidacijos paskolų. Tai iš tikrųjų didina jūsų skolą ir gali išplėsti laiką, tai ima jus, kad paspruktų iš skolos
  • Nustatykite jus ant kurso ateities be buvimo įsiskolinęs nesaugumo
  • Per blogai tai dauguma šitų vadinamųjų įstatyminių kompanijų nėra iš tikrųjų įstatyminis. Be to, į ne pagalbą baigtas jūsų įsiskolinusias problemas, dauguma technikos, kurią jie siūlo gali iš tikrųjų padidinti jūsų skolą ir padidinti laiką, kol jūs nesate be bobutes kreditas skolų.

Daugelis šitų kompanijų turi labai gerą façade; jie tikrai pasirodo kaip, jie nori padėti jums, ir jūsų šeima šalina jūsų tebevykstantį finansinį sielvartą. Tačiau, net kompanijos, kurios tvirtina, kad jie yra ‘nekomerciniai’, nėra. Taip pat kaip daug kitų apgaulės kompanijų, jie yra versle, kad žaistų ant jūsų rūpesčio apie jūsų menką finansinę keblią padėtį ir padarytų save turtingą jūsų sąskaita. Nepakliūkite į šitų neteisėtų reikalavimų!

Iššifravimas Įsiskolinusių Pašalinimo Reikalavimų daugelis reikalavimų, kad šitos kompanijos daro jų skelbimuose yra, iš esmės, garsas. Tačiau, reikalavimai, kad jie daro ima tiktai mažame asmens finansinės valstybės matmenyje, praleisdami svarbius faktorius.

Kai kurios iš šitų programų žaidžia hardball su jūsų kreditoriais, kurie kartais padarys pažangą gaudami jūsų įsiskolinusio lygmens sumažėjimą. Tačiau, tai dažnai turi rimtą žalingą jūsų kredito daugybės padarinį, darant tai sunkiau, kad gautų būsimą kreditą ir galbūt didinant draudimo normas.

Daugelis šitų programų išieško didelį mokestį už paprastą įsiskolinusią konsolidaciją. Kartais, nauja konsoliduota skola yra priežastis vartotojo, grąžinančio skolą su didesne palūkanų norma ilgesniam laikotarpiui. Yra panašus į didelį sprendimą, ar ne?!

Daugelis taktika, panaudota šitų kompanijų, yra žinomi ir lengvi įkurti ant savo, nemokėdami už paslaugas.

Planai, įgyvendinti šitų kompanijų, gali, iš tikrųjų, dirbti daugelyje vartotojų. Problema yra tokia, kad, net jei jie yra teisėti, jūs neturite užmokėti už juos. Kvieskite savo kreditorius savarankiškai ir pabandykite spręsti peržiūrėtą skolų išmokėjimo programą. Pasodinkite su savo šeima ir spręskite aptemptą bet protingą biudžetą, su kuriuo jūs galite viskas gyventi. Spręskite planą į lėtai, bet tikrai spręskite planą pašalinti jūsų skolą ir sutrukdyti jums kada nors įėjimą į finansinį sunkumą vėl. Jūs galite padaryti tai – mes galime padėti!

Federalinės prekybos komisijos Pranešimas Federalinė prekybos komisija (FTC) sako, kad vartotojai neturi tiesiog tikėti šitais reikalavimais, reikalaudami įsiskolinusio pašalinimo; jie yra beveik tikrai suktybė. FTC teisininkai nacionalinėje vartotojų apsaugos agentūroje praneša, kad jie niekada nepamatė įstatyminės kredito remonto ar pašalinimo operacijos, kuri daro šituos reikalavimus.

Deja milijonams Amerikos vartotojų, kurie pasirodo giliai skolose, nėra tiesiog jokios lengvos sunkios padėties blogai kredito daugybei. Jūs galite, tikriausiai, pagerinti savo kreditingumo ataskaitą teisėtai, bet ji užima laiką ir pastangos – ir biudžeto laikymas! Ne taip lengvas daugumai vartotojų.

Jei jūs svarstote kokią nors įsiskolinusią pašalinimo programą, mes tikimės, kad anksčiau minėta informacija buvo naudinga. Kadangi jūs šiuo metu siekiate pagalbos jums finansinė padėtis, jūs taip pat turite būti apdairus Įsiskolinusių Pašalinimo Suktybių. Jūs turite būti visiškai paruoštas anksčiau, negu jūs priimsite bet kokius aiškius sprendimus, ir geriausią būdą padaryti, kuris turi kalbėti su vienu iš mūsų daug žinančių teisėtų atstovų. Užpildykite formą ant pagrindo šio puslapio šiuo momentu ir ženkite savo pirmuose žingsniuose įsiskolinusio pašalinimo kryptimi šiandien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *