Kaip teisingai valyti automobilį

parašė , 2016-06-24 23:56

Jeigu jus domina automobiliu supirkimas Alytuje, tai tikriausiai jau svajojate ir apie savo naujus būsimus ratus. Kokie jie bus? Ar gražūs, ar stiprūs? Ar žinote, kad tos transporto priemonės, kurias priima automobilių supirkimas Kaune, galėtų būti kur kas gražesnės, jeigu tiesiog būtų pakankamai sutvarkytos ir išplautos? Daugybė žmonių taip ir nesusitvarko per gyvenimą mašinos bei vis važinėja su prastai atrodančia vien dėl to, kad tai pritingi, tai kažkam laiko neturi. Tačiau tinkamai išvalyta mašina iškart atrodo prabangiai, jaukiai, maloniai. Tikėtina, kad tada ir automobilio supirkimas būtų įvykdomas visai kitokia kaina, ir už jį galbūt būtų galima gauti kur kas daugiau negu tikėjotės. Štai ką reikia žinoti, jeigu tikrai domina automobilio supirkimas.

Salono tvarkymas

Automobilio pardavimasNors salonas yra ta erdvė, kurią matote tik jūs ir keleiviai, tačiau būtinai reikia jį sutvarkyti. Nuplauti automobilį tik iš išorės ir palikti saloną purviną yra tas pats, kas apsirengti prabangų kostiumą ir eiti į vakarėlį su juo ir po apačia dėvimais seniai keistais dvokiančiais apatiniais drabužiais. Jeigu norite švaros, pradėkite nuo vidaus. Švariai sutvarkytas salonas jums iškart suteiks pasitikėjimo savimi ir tą jausmą, kad jūs valdote situaciją. Būtinai kruopščiai išsiurbkite viską, iškratykite kilimėlius, išsiurbkite ir po jais. Pasistenkite iškrapštyti viską iš po sodynių, o siurbdami sėdynes nevenkite atitraukti ir atlenkti tam tikras jų dalis, nes būtent per tuos sulenkimus ir tarpus ir būna prisirinkę daugiausiai nešvarumų. Odinį saloną, vairą nuvalykite specialiu mikropluoštu ir valymo skysčiu, pasikabinkite kvepiančią eglutę.

Stiklų plovimas

Neplaukite stiklų tuo pačiu vandeniu, kaip visą automobilį. Po to, kai nuvalysite visą mašiną, atskirai skirkite laiko vien tik stiklo tvarkymui. Jį reikia gražiai nulieti specialiais skysčiais, o tada nublizginti. Tai leis jums turėti pačius gražiausius skaidrius stiklus. Būtinai valykite ir tamsintus langus, nes jie lygiai taip pat turi blizgumo savybę.

Ratai

Skirkite daugiau dėmesio ir automobilio ratams. Tai – tarsi batai, kurie irgi reprezentuoja jus. Būtinai juos nuplaukite, jeigu norite, kad tikrai nusivalytų, pavažiuokite porą centimetrų į priekį, kad ratai prasisuktų, ir tada plaukite vėl.

Kėbulas

Galite važiuoti ir į savitarną plauti kėbulo, tačiau būtinai pralįskite pro tuos besisukančius šepečius. Tada jie daug greičiau ir tinkamai nuvalys jūsų mašiną. Nuplovę nepatingėkite nublizginti, ir tada mašina ims spindėti kaip nauja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *